Účtovník

REMACY s.r.o.

Miesto práce
Lučenec
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
nástupný plat 750€, zvýšenie platu po absolvovaní skúšobnej doby

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• vedenie komplexného účtovníctva viacerých spoločností
• účtovanie v programe MRP
• spracovávanie a príprava účtovných podkladov
• podklady k mesačným DPH, daňové priznanie, ročné uzávierky, reporting, komunikácia s úradmi
• spracovanie a vedenie komplexnej mzdovej agendy
• komunikovanie a príprava dokumentov, výkazov pre sociálnu poisťovňu, zdravotné poisťovne
• spracovávanie a účtovanie cestovných príkazov
• evidencia investičného majetku, odpisy
• administratívna podpora, reporting
• zabezpečovanie každodenných pracovných aktivít týkajúcich sa účtovníctva

• plne hradené gastro lístky
• prémie a vianočné bonusy
• sociálne výhody (príspevok na zubné prehliadky)
• najmodernejšie technické vybavenie (Mac, iPhone s možnosťou využívania aj na súkromné účely)
• flexibilný pracovný čas
• priateľský mladý kolektív

V prípade záujmu nám pošlite svoj životopis v slovenskom jazyku. Na osobné stretnutie budú pozvaní len vybraní úchádzači spĺňajúci vyššie uvedné kritériá.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

14.2.2019 (ostáva ešte 27 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

ekonomický

Počet rokov praxe

1

• 1-2 ročná prax v oblasti komplexného účtovníctva
• znalosť účtovného programu MRP
• orientácia na detail
• odolnosť voči stresu
• dobrá znalosť MS Office

Spoločnosť REMACY s.r.o. vykonáva komplexné účtovnícke činnosti, vedenie účtovných kníh a daňové poradenstvo.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

P. Rádayho 8
984 01 Lučenec

Kontakt

Kontaktná osoba: Radka Vyoralová
E-mail: poslať životopis
ID: 3577923   Dátum zverejnenia: 14.1.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   nástupný plat 750€, zvýšenie platu po absolvovaní skúšobnej doby