Čašník, Barman Rajecké Teplice

Relish s.r.o.

Miesto práce
Rajecké Teplice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
13.08.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
4 eura/hodina + tringelty

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Veselý a usmievavý čašník-čka/barman-ka, ktorý dokáže s chuťou pripravovať kávu, miešať limonády, komunikovať, obsluhovať a vytvárať príjemnú atmosféru v novo zabehnutom mladom kolektíve.

- stabilné zázemie v dobrom kolektíve
- možnosť upraviť si smeny podľa potreby
- výplaty vždy načas.
- ľudský prístup.

Budeme sa snažiť skontaktovať s čo najväčším počtom uchádzačov. Vyberáme 2-och uchádzačov, aj páry do TPP, brigádu, živnosť.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Hľadáme ľudí, ktorí už niečo o tejto profesii vedia a stále ju majú radi. Hľadáme kolegov na TPP alebo študentov, ktorí budú môcť pracovať min. 3 dni do týždňa. Vieme prispôsobiť smeny podľa dohody.

Spoločnosť sa zaoberá prevádzkovaním penziónu RELISH v Rajeckých Tepliciach.
Poskytujeme ubytovanie, reštauračnú činnosť, catering, spoločenské akcie a pod.

Konská 334
013 13 Rajecké Teplice

Kontakt

ID: 3464761   Dátum zverejnenia: 6.8.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   4 eura/hodina + tringelty