Manažér/prevádzkar penziónu Relish*** v Rajeckých Tepliciach

Relish s.r.o.

Miesto práce
Rajecké Teplice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
1.7.2021
1 500 - 1 800 EUR/mesiacindividuálne odmeny podľa výkonu k základnému platu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- dôkladne riadenie chodu zverenej prevádzky
- vedenie, motivovanie a kontrolovanie zamestnancov,vytváranie smien
- objednávanie, preberanie a kontrolovanie tovaru, skladové hospodárstvo
- komunikácia s obchodnými partnermi,klientmi
- zodpovednosť za poskytovanú úroveň služieb
- pravidelné kontrolovanie stavu prevádzky
- príprava a realizácia spoločenských akcií
- minimálna prax 3 roky v obore
-nefajčiar

- dobré platové podmienky, včas k 15tému vyplácané
- individuálne odmeňovanie
-prevádzka nieje otvorená 24hodín(žiadne nočné)
- telefón
-PC
-preplácanie školení

Prosím o zaslanie stručného životopisu len vážny záujemca na uvedený e-mail [email protected]
Do ústneho výberového kola budú prizvaní piati uchádzači.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Hotelové, gastronómia, manažment, iné

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Skladové hospodárstvo - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- tvorivosť
- zodpovednosť
- samostatnosť
- kreativita
- profesionalita
-diskrétnosť
-lojalita
-vytrvalosť
-pokora
-zdravotný preukaz
- vedenie ľudí
- zmysel pre detaily
-učenlivosť
-nefajčiar

Pension RELISH*** v centre kúpeľného mestečka hneď vedľa SPA Aphrodite, Rajeckých Teplíc disponuje s 21 dvojlôžkovými izbami , reštauráciou, štýlovou kaviarňou, celoročnou terasou, kongresovou miestnosťou a komplet reštauračnými a eventovými službami. Spoločnosť má 14 skvelých zamestnancov, tak sa kľudne pridajte k nám.
www.relish.sk

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3463822  Dátum zverejnenia: 30.5.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac