Kuchár

Relief Slovakia, spol. s r.o., Horský hotel Popradské pleso - Vysoké Tatry

Miesto práce
Popradské pleso, Vysoké Tatry
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
základná zložka mzdy 900 €, osobné ohodnotenie 200 - 300 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príprava jedál a minútiek
Pomocné a upratovacie práce v kuchyni
Zabezpečenie chodu kuchyne a vedenie kolektívu
Zodpovednosť za skladové zásoby a poriadok v kuchyni

Strava a ubytovanie zadarmo
7-dňový pracovný cyklus

Informácie o výberovom konaní

Životopisy posielajte emailom na:
[email protected]
Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.
Pracuje sa u nás na fixné 7-dňové smeny.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

vyučenie v odbore Kuchár

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Skúsenosti s klasickou Slovenskou kuchyňou a varením z čerstvých surovín (nie z polotovarov) vítané.

Relief Slovakia, spol. s r.o.,
Horský hotel* Popradské pleso - Vysoké Tatry poskytuje pohostinské a ubytovacie služby.
Pracovná pozícia je vhodná pre uchádzača, ktorý má kladný vzťah k prírode, nakoľko vysokohorský Hotel Popradské Pleso sa nachádza v národnom parku Vysoké Tatry v piatom ochrannom pásme. Prístupová cesta slúži ako turistický chodník, preto nie je možná denná dochádzka. Pracuje sa na týždenné smeny. Prácu ponúkame v mladom dynamickom tíme.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1774892  Dátum zverejnenia: 6.12.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: základná zložka mzdy 900 €, osobné ohodnotenie 200 - 300 €