Gépész -Strojník

RELAX 2000, spol. s r.o.

A munkavégzés helye
Gúta
teljes munkaidő
A munkába lépés időpontja
ASAP
Bérfeltételek (bruttó)
1 092 EUR/hónap

Komarnoi (Szlovákiai) székhelyű, műanyagipari cég azonnali belépéssel munkaerőt keres, a következő pozíciók betöltésére:
Gépkezelő - betanított munkás / Gépmester – betanított munkás

Munkaköri leírás:
-Ellenőrizni a gépek megfelelő működését.
-Ellenőrizni a termék minőségét a specifikáció alapján.
-Adminisztrálni a termék súlyát, sebességét, hosszát az adatlapon
-Lemérni a termék hosszát illetve súlyát.
-Szerszámok cserélése a gépeken illetve elindítása.

2 műszakos munkarend , 12 óras (06:00 - 18:00, 18:00 - 06:00)
Éjszakai műszak

A munkavégzés feltétele: középfokú műszaki végzettség.
Gépészeti illetve villamos ipari végzettség illetve fröccsöntésben, vagy PVC extrudálásban szerzett gyakorlat, és tapasztalat előnyt jelent.
Hosszú távú munkalehetőséget és versenyképes bérezést kínálunk.

Egyéb béren kívüli juttatások

práca v mladom kolektíve v dynamicky sa rozvýjajúcej spoločnosti
výhodné stravovanie zamestnancov
- Zabezpečenie dopravy zamestnancov do zamestnania (Okoličná na ostrove, Zlatná na Ostrove, Komárno, Kameničná)

Információk a kiválasztási folyamatról

Miesto výkonu práce/ Munkavégzés helye: KOLÁROVO - GÚTA
Életrajz küldése : [email protected]

középfokú végzettség érettségi nélkül
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség

Képzési szak

Technická, strojárske

Beszélt nyelvek

Magyar nyelv - Alapszint (A2)

Jogosítvány

B

Szakmai tapasztalat az alábbi pozícióban/területen

Szakmai tapasztalat években

2

manuálna zručnosť
fyzická zdatnosť

A Relax 2000 s.r.o. 1997 óta működik Szlovákiában, komárnoi gyártóüzemében. Elsősorban az árnyékolástechnikához és nyílászárókhoz kapcsolódó saját rendszerekhez profilok és alkatrészek gyártásával és fejlesztésével foglalkozik. További fő tevékenysége a PVC profilok extrudálása, műanyag termékek fröccsöntése, valamint alumínium profilok görgőzése és fém alkatrészek gyártása is.

Az alkalmazottak száma

50-99 alkalmazott

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Mgr. Ládiová Ildikó
Tel.: +421357901440
E-mail: Küldje el önéletrajzát
ID: 4836412  Dátum zverejnenia: 22.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 092 EUR/hónap