Szerelő munkás / Montážny pracovník

RELAX 2000, spol. s r.o.

A munkavégzés helye
Komárom
teljes munkaidő
A munkába lépés időpontja
azonnali
Bérfeltételek (bruttó)
7,9 EUR/óra

- alumínium profilok vágása
- alumínium árnyékoló szerkezetek összeszerelése, helyszíni beszerelése, javítása
- helyszíni felmérés

- fyzická práca montážneho charakteru
- rezanie hliníkových profilov
- montáž a oprava hliníkových konštrukcií

Práca vhodná pre mužov.
Munkavégzés helye: beszerelés/ javítás esetén utazást igényel, céges autó biztosított

Egyéb béren kívüli juttatások

fiatal csapat, versenyképes bérezés, modern géppark, céges rendezvények, külföldi kiállításokon való részvétel, munkaruha

Információk a kiválasztási folyamatról

Életrajz küldése : [email protected]

középfokú végzettség érettségi nélkül

Képzési szak

Szerelő munkás

Magyar nyelv - Haladó (C1) vagy Angol nyelv - Alapszint (A2) vagy Német nyelv - Alapszint (A2) vagy Szlovák nyelv - Alapszint (A2)

Jogosítvány

B

Szakmai tapasztalat az alábbi pozícióban/területen

szerelő munkás

Szakmai tapasztalat években

2

- min. 2 év hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat
- magyar (expert), angol, német, szlovák nyelvtudás előny
- „B” kategóriás jogosítvány

A Relax 2000 s.r.o. 1997 óta működik Szlovákiában, komárnoi gyártóüzemében. Elsősorban az árnyékolástechnikához és nyílászárókhoz kapcsolódó saját rendszerekhez profilok és alkatrészek gyártásával és fejlesztésével foglalkozik. További fő tevékenysége a PVC profilok extrudálása, műanyag termékek fröccsöntése, valamint alumínium profilok görgőzése és fém alkatrészek gyártása is.

Az alkalmazottak száma

50-99 alkalmazott
ID: 2988437  Dátum zverejnenia: 31.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 7,9 EUR/óra