Recepčný/á

Relas s.r.o / Hotel Belassi

Miesto práce
Bojnice
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
739 EUR/mesiacplus príplatky podľa Zákonníka práce.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pridaj sa do nášho tímu :-). Hľadáme ešte jednu komunikatívnu a vždy dobre naladenú kolegynku/kolegu, pre ktorú/ktorého je práca v cestovnom ruchu zároveň aj koníčkom.

Hlavná náplň práce:
- komunikácia so zákazníkmi osobne, mailom, telefonicky
- prijímanie a evidencia rezervácií, vystavovanie účtov
- práca s hotelovým rezervačným systémom HOREC, s pokladňou
- check-in, check-out, poskytovanie informácií o službách
- dodržiavanie štandardov práce na recepcii
- súčinnosť pri ostatných prácach v hoteli podľa potreby

Ide o prácu počas pracovného týždňa v časovom rozmedzí od 6:00 do 22:00 hod.
(nie nočná práca). Pre cestovný ruch je však nevyhnutná flexibilita a v prípade potreby oceníme ochotu pomôcť počas víkendov či sviatkov.

Prečo byť súčasťou kolektívu v Belassi?
- práca v mladom kolektíve, v príjemnom a modernom prostredí
- seriózne a korektné odmeňovanie - pojmy "čierna práca" či "peniaze na ruku" sú nám cudzie
- milí a nápomocní kolegovia, rodinnú atmosféru vytvárame nielen pre našich hostí
- motivačné odmeny
- šikovných a pracovitých ľudí nám ani "tretia vlna" nezoberie

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom, ktorí budú reagovať na ponúkanú pracovnú pozíciu, kontaktovať však budeme len uchádzačov, ktorí splnia nami stanovené podmienky pre obsadenie tejto pozície.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Cestovný ruch

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Pokročilý
Fakturácia - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Asseco HOREC - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

recepčný/á

Počet rokov praxe

2

Podmienkou je aktívne ovládanie aspoň jedného svetového jazyka (prednostne anglicky), znalosť ďalších jazykov výhodou.
Vyžadujeme zodpovednosť, samostatnosť, dôslednosť, flexibilitu, ochotu učiť sa nové veci, príjemné a reprezentatívne vystupovanie vždy s úsmevom.

Belassi Hotel & Restaurant s dlhoročnou tradíciou a s kolektívom mladých ľudí sa nachádza v historickom centre Bojníc. Starostlivý a osobný prístup tímu Belassi vytvára pohodlie domova rovnako pre rodiny, páry i obchodných cestujúcich. Sme tu pri výnimočných okamihoch života našich hostí a pomáhame im vytvárať skvelé zážitky pri spoznávaní krás Slovenska. Našou ambíciou je byť výnimočným miestom pre všetkých svojich hostí.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3178753  Dátum zverejnenia: 17.8.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 739 EUR/mesiac