Reagujte bez životopisu

Administratívny pracovník

REKO PRAHA, a. s., organizačná zložka zahraničnej osoby

Miesto práce
Žilina
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
1. 6. 2021, resp. dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 - 1 300 EUR/mesiac13. plat, odmeny, podiel na zisku

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

evidencia administratívy, vystavovanie odberateľských faktúr, spracovanie dodávateľských faktúr, skladová evidencia, evidencia majetku, spracovanie podkladov pre externú účtovnú spoločnosť, personálna agenda, podklady pre poisťovne, podklady pre spracovanie miezd, vedenie pokladne, výstupy a spracovanie podkladov pre štatistický úrad, ďalšie práce podľa pokynov zamestnávateľa.

zaškolenie, finančný príspevok na stravovanie, príspevok na dovolenku, telefón, možnosť bezplatného parkovania, možnosť vzdelávania sa v odbore

Životopis (motivačný list) žiadame zaslať na e-mail: [email protected]
Pohovor sa uskutoční iba s uchádzačmi, ktorí budú oslovení našou spoločnosťou.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Expert
Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Microsoft Office - Pokročilý
MRP účtovný program - Základy
POHODA (účtovníctvo) - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

aktívny prístup, dôslednosť, komunikatívnosť, flexibilita, samostatnosť a hlavne chuť pracovať

REKO PRAHA, a. s. je stavebnou a projektovou spoločnosťou pôsobiacou na českom, slovenskom a poľskom trhu od roku 1994. Hlavnou špecializáciou spoločnosti je výstavba, opravy a servis chladiacich veží všetkých typov, sanácie betónových konštrukcií, realizácia železobetónových monolitických konštrukcií, výstavba a údržba priemyselných a inžinierskych stavieb. www.reko-praha.sk

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4064784  Dátum zverejnenia: 21.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac