Можливість для людей з України
Logo reklama BARTOŠ, s. r .o.

Grafik, príprava a obsluha digitálnych tlačiarenských zariadení

reklama BARTOŠ, s. r .o.

Miesto práce
Bratislavská 752, Trenčín-Zlatovce
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme človeka, ktorého baví graficky tvoriť

Máš rád/a grafický dizajn? CorelDRAW alebo Illustrator ti nie sú cudzie? Preferuješ pracovať v menšej rodinnej firme, kde vládnu priateľské vzťahy a príjemná atmosféra?

Si zodpovedný/á a precízny/a pri plnení úloh? Vieš samostatne riešiť problémy a nepoloží ťa troška stresu?Ak si odpovedal/a áno, tak hľadáme práve teba!

Všetko potrebné ťa samozrejme naučíme. Stačí, že máš chuť a elán, radi ťa privítame medzi nami.

Tvojimi pracovnými úlohami bude: príprava podkladov pre tlač v grafických programoch, grafické spracovanie, práca s interným objednávkovým systémom, obsluha niektorých tlačiarenských zariadení: Epilog laser, UV Digitálna potlač..

Príď pracovať k nám a staň sa členom rodiny Bartoš, kde okrem iného na teba čakajú aj rôzne firemné akcie, teambuildingy či výlety.

K benefitom patrí aj ústretový manažment a skvelí kolegovia :), nadštandardné finančné ohodnotenie a flexi pracovná doba.

Kontaktovaní budú iba kandidáti spĺňajúci požadované kritériá.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

13.5.2024 (ostáva ešte 14 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

CorelDRAW - Pokročilý
Adobe Illustrator - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Si pozitívny človek s ochotou učiť sa nové veci. Si tímový hráč a vieš dotiahnuť veci do konca?

Sme rodinná firma, ktorú v roku 1986 založili manželia Bartošoví. Rodinnú štafetu prebrali deti Lenka a Martin, ktorí firmu riadia v súčasnosti. Začínali sme s potlačou textilných materiálov, neskôr sme služby rozšírili o vyšívanie a výrobu iných reklamných predmetov.
Momentálne ponúkame komplexné služby v oblasti reklamy a vždy kladieme dôraz na kvalitu. Zastávame ekologický postoj k životnému prostrediu a preto sa snažíme minimalizovať našu environmentálnu záťaž.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Lenka Bartošová
Tel.: +421910920005
E-mail: poslať životopis
ID: 4806462  Dátum zverejnenia: 12.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac