Можливість для людей з України

Upratovačka/Upratovač

reklama BARTOŠ, s. r .o.

Miesto práce
Bratislavská 752, Trenčín-Zlatovce
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
čo najskôr
Mzdové podmienky (brutto)
6 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš čas cez víkend na brigádu? Sme výrobná spoločnosť, ktorá sa zaoberá hlavne potlačou tričiek a reklamným vyšívaním. Hľadáme pomocnú silu na upratovanie. Potrebujeme zabezpečiť pravidelné upratanie, umytie a povysávanie výrobných a prevádzkových priestorov. Všetko ukážeme a vysvetlíme. Práca by bola hlavne cez víkend.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Sme rodinná firma, ktorú v roku 1986 založili manželia Bartošoví. Rodinnú štafetu prebrali deti Lenka a Martin, ktorí firmu riadia v súčasnosti. Začínali sme s potlačou textilných materiálov, neskôr sme služby rozšírili o vyšívanie a výrobu iných reklamných predmetov.
Momentálne ponúkame komplexné služby v oblasti reklamy a vždy kladieme dôraz na kvalitu. Zastávame ekologický postoj k životnému prostrediu a preto sa snažíme minimalizovať našu environmentálnu záťaž.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4370967  Dátum zverejnenia: 9.10.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 6 EUR/hod.