Можливість для людей з України

Krajčírka/krajčír

reklama BARTOŠ, s. r .o.

Miesto práce
Bratislavská 752, Trenčín-Zlatovce
Termín nástupu
čo najskôr
800 EUR/mesiacdochádzkový bonus, príjemné pracovné prostredie, stabilný kolektív

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš pracovať v príjemnom prostredí doplnenom príjemnými ľuďmi? Príď a my ťa všetko potrebné naučíme. Medzi naše prednosti patrí komunikatívnosť a flexibilita. Práca u nás nie je nuda. Našim zamestnancom poskytujeme takzvaný dochádzkový bonus, samozrejmosťou je káva v neobmedzenom množstve a zdarma. Organizujeme aj spoločné teambuildingové aktivity, pozri fb. Ak máš chuť pošli životopis. Náplňou práce je jednoduché šitie nášiviek, zašívanie švíkov, odpáravanie etikiet, drobné krajčírske práce a iné drobné manuálne detailné prácičky.

Práca u nás nie je nuda. Našim zamestnancom poskytujeme takzvaný dochádzkový bonus, samozrejmosťou je káva v neobmedzenom množstve a zdarma. Organizujeme aj spoločné teambuildingové aktivity, pozri fb.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Počet rokov praxe

5

precíznosť, komunikatívnosť, zmysel pre detail

Sme rodinná firma, ktorú v roku 1986 založili manželia Bartošoví. Rodinnú štafetu prebrali deti Lenka a Martin, ktorí firmu riadia v súčasnosti. Začínali sme s potlačou textilných materiálov, neskôr sme služby rozšírili o vyšívanie a výrobu iných reklamných predmetov.
Momentálne ponúkame komplexné služby v oblasti reklamy a vždy kladieme dôraz na kvalitu. Zastávame ekologický postoj k životnému prostrediu a preto sa snažíme minimalizovať našu environmentálnu záťaž.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4327711  Dátum zverejnenia: 12.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac