Grafický dizajnér vo vyšívacej dielni

reklama BARTOŠ, s. r .o.

Miesto práce
K výstavisku 13, Trenčín-Kubrá
Termín nástupu
1.1.2020
Mzdové podmienky (brutto)
800 - 1 000 EUR/mesiacEur 800,--

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Nudí ťa tvoja práca a máš chuť vyskúšať niečo nové? Potom si na správnom mieste. Grafik vo vyšívacej dielni vytvára vyšívacie programy, pripravuje rozpis prác na jednotlivé vyšívacie stroje. Neboj všetko ťa naučíme. Stačí ovládať grafické programy Corel alebo Illustrator.

výhoda stabilnej stredne veľkej firmy, výborný kolektív, flexibilita, príjemné pracovné prostredie, rôzne finančné bonusy.

Požiadavky na zamestnanca

kreativita, kombinačné myslenie, flexibilita, technické myslenie

Sme rodinná firma, ktorú v roku 1986 založili manželia Bartošoví. Rodinnú štafetu prebrali deti Lenka a Martin, ktorí firmu riadia v súčasnosti. Začínali sme s potlačou textilných materiálov, neskôr sme služby rozšírili o vyšívanie a výrobu iných reklamných predmetov.
Momentálne ponúkame komplexné služby v oblasti reklamy a vždy kladieme dôraz na kvalitu. Zastávame ekologický postoj k životnému prostrediu a preto sa snažíme minimalizovať našu environmentálnu záťaž.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3824694  Dátum zverejnenia: 3.12.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 - 1 000 EUR/mesiacEur 800,--