Tlačiar

reklama BARTOŠ, s. r .o.

Miesto práce
K výstavisku 13, Trenčín-Kubrá
Termín nástupu
čím skôr
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
800,-- Eur brutto nástupný plat po zaučení dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Potrebuješ zmenu? Reklamná agentúra je miesto kde sa neustále niečo deje, sme stredne veľká firma s výborným kolektívom, ktorá ťa všetko potrebné naučí, stačí mať chuť do práce a byť manuálne zručný. Tlačiar v našej firme nastavuje tlačiarenské stroje, mieša farby a dozerá na kvalitu produkcie. Ozvi sa ak máš záujem.

výborný kolektív, dobré platové ohodnotenie,

Informácie o výberovom konaní

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

26.8.2018 (ostáva ešte 10 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Chceš sa naučiť niečo nové? Práca tlačiara je zaujímavou voľbou, sme stredne veľká firma s výborným kolektívom, ktorá ťa všetko potrebné naučí stačí mať chuť do práce a trochu manuálnej zručnosti

zaoberáme sa hlavne potlačou tričiek, reklamným vyšívaním, ale tiež dovozom a predajom reklamných predmetov. Poskytujeme komplexné služby v oblasti reklamy a propagácie

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

K Výstavisku
91101 Trenčín

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Lenka Bartošová
Tel.: +421910920005
E-mail: poslať životopis
ID: 3466573   Dátum zverejnenia: 9.8.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   800,-- Eur brutto nástupný plat po zaučení dohodou