Можливість для людей з України

Grafik, príprava a obsluha digitálnych tlačiarenských zariadení

reklama BARTOŠ, s. r .o.

Miesto práce
Bratislavská 752, Trenčín-Zlatovce
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

príprava podkladov pre tlač v grafických programoch, grafické spracovanie, práca s interným informačným systémom, obsluha tlačiarenských zariadení napríklad epilog laser, UV digitálna potlač a podobne

výborný kolektív, stabilná práca, stredne veľká dynamicky sa rozvíjajúca rodinná firma, nadštandardné finančné ohodnotenie

Informácie o výberovom konaní

prosím posielať všetky životopisy výhradne e-mailom

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

CorelDRAW - Expert
Adobe Photoshop - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

odolnosť voči stresu, schopnosť učiť sa nové veci a riešiť problémy

Sme rodinná firma, ktorú v roku 1986 založili manželia Bartošoví. Rodinnú štafetu prebrali deti Lenka a Martin, ktorí firmu riadia v súčasnosti. Začínali sme s potlačou textilných materiálov, neskôr sme služby rozšírili o vyšívanie a výrobu iných reklamných predmetov.
Momentálne ponúkame komplexné služby v oblasti reklamy a vždy kladieme dôraz na kvalitu. Zastávame ekologický postoj k životnému prostrediu a preto sa snažíme minimalizovať našu environmentálnu záťaž.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 1571207  Dátum zverejnenia: 27.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac