Administratíva,finančné plánovanie

Réka Morovicsová

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
3.2.2022
Mzdové podmienky (brutto)
600 - 1 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Finančné plánovanie, komunikácia s klientmi, uzatváranie zmlúv, administratíva.
Miesto výkonu práce: práca z domu.
Všetky školenia sa uskutočnia online.

Plat podľa odvedenej práce, flexibilný pracovný čas, kvalitné bezplatné školenia.

Ukončenie výberového konania bude 30.1.2022. Uchádzačov postupne kontaktujeme ohľadom dohodnutia terminu na osobný alebo online pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Flexibilita, cieľavedomosť, chuť sa vzdelávať.

Materská spoločnosť OVB vznikla v roku 1970 v nemeckom Kolíne. Odvtedy sa vypracovala na jednu z popredných spoločností v oblasti finančného sprostredkovania v Európe.
Slovenská centrála OVB Allfinanz Slovensko pôsobí v Bratislave od roku 1993. Jej úsilie sa sústreďuje na dlhodobé, komplexné finančné sprostredkovanie so zameraním na klientov.
Prvotriedne finančné riešenia, šité na mieru individuálnym potrebám klientov, poskytujeme vďaka spolupráci s viac ako 30 produktovými partnermi na Slovensku.
Naše služby vychádzajú z odbornej analýzy finančnej situácie našich klientov. Pri osobnom rozhovore sa každého z nich pýtame na jeho konkrétne ciele a túžby, z ktorých odvíjame individuálne finančné riešenia.
Úvodným rozhovorom to však nekončí. Naši odborníci vďaka pravidelným analýzam počas dlhodobej spolupráce prispôsobujú finančné riešenia aktuálnej životnej situácii klientov. Individuálne finančné plány tak naozaj zodpovedajú potrebám a cieľom každého klienta.
Ponúkame možnosť pracovať v dynamickej mladej skupine zameranej na dobré a priateľské vzťahy.
ID: 4229816  Dátum zverejnenia: 3.1.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 600 EUR/mesiac