Údržbár -vedúci údržby objektu -logistický park

Reiwag Facility Service Sk s.r.o.

Miesto práce
Senec
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď, resp. podľa možností
1 250 - 1 450 EUR/mesiacod 1250 € podľa praxe a skúseností +príplatky (pohotovosť...)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-zabezpečovanie spoľahlivého a bezpečného chodu zariadení (elektro, vzduchotechnika, vykurovanie, brány)
-kontroly a odpočty stavov plynu, elektriny a vody
-spolupráca pri zabezpečení preventívnej údržby technologických zariadení
-výkon drobných opráv -elektro, vodoinštalácie...
-vyhodnocovanie porúch a návrh opatrení
-evidencia materiálu, vedenie prevádzkovej dokumentácie
-drobné manuálne práce

- práca pre stabilnú medzinárodnú spoločnosť
- motivujúce pracovné prostredie a kolektív
- motivujúce finančné ohodnotenie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

stavebný/elektrotechnický/ technický/ strojársky

-prax -údržbár
- odborná spôsobilosť v elektrotechnike -vyhláška 508/2009 Z.z. § 22
- manuálna zručnosť, technické myslenie
- flexibilita, samostatnosť, zodpovednosť
- iniciatíva, ochota učiť sa
- prívetivé a ochotné správanie, príjemné vystupovanie
- zmysel pre poriadok a precíznosť

Renomovaná zahraničná spoločnosť zaoberajúca sa prevádzkou a správou nehnuteľností a upratovacími službami -pôsobiaca na Slovensku od roku 2004 so 120 ročnou európskou históriou

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3712289  Dátum zverejnenia: 9.7.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 250 - 1 450 EUR/mesiacod 1250 € podľa praxe a skúseností +príplatky (pohotovosť...)