Obchodník s realitami pre Bratislavu – nákup a predaj nehnuteľností

REINS GROUP s.r.o.

REINS - Predajte nehnuteľnosť bez čakania, Bajkalská 7A, Bratislava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť REINS je slovenským lídrom v investovaní do nehnuteľností na sekundárnom trhu.

Ako prvý “iBuyer” na Slovensku sme vytvorili revolučný spôsob, vďaka ktorému majitelia nehnuteľností predávajú byty alebo domy rýchlo, pohodlne a s istotou.

Našim cieľom je odstrániť všetky prekážky z procesu obchodovania s nehnuteľnosťami a spraviť tak z predaja alebo kúpy nehnuteľnosti službu na požiadanie (on-demand service).

Primárnymi úlohami regionálneho manažéra a obchodníka pre Bratislavu sú:

- Rozpoznávanie a správne vyhodnocovanie vhodných obchodných príležitostí na kúpu nehnuteľností v Bratislavskom kraji
- Predaj nehnuteľností vo vlastníctve REINS novým majiteľom
- Rozvoj a operatíva aktivít spoločnosti REINS v pridelenej Bratislavskej lokalite
- Spolupráca so stavebným oddelením REINS pri rekonštrukciách nehnuteľností

Realitný obchodník je základný stavebný kameň veľmi dobre fungujúceho systému REINS. Pri práci využíva najnovšie technológie, ktoré mu pomáhajú pri správnom rozhodovaní, komunikácii, cenotvorbe a marketingu.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

- Budete vykonávať obhliadky nehnuteľností a preverovať ich stav.
- Budete manažovať predaj nami vlastnených nehnuteľností v organizovanej a profesionálnej forme s dôrazom na absolútnu spokojnosť klienta.
- Budete v priamom kontakte s ďalšími manažérmi našej spoločnosti, čo znamená časté využívanie komunikačných nástrojov (email, telefón, interné komunikačné nástroje).
- Budete sa zameriavať na nové obchodné príležitosti v Bratislavskom kraji.
- Budete komunikovať s účtovným, právným a hypotekárnym tímom na dotiahnutí obchodných prípadov do úspešného konca.
- Budete spolupracovať s našim stavebným oddelením, ktoré vykonáva renovácie nehnuteľností.
- Budete sa spoľupodielať na budovaní softvérových aplikácií REINS zameraných na analýzu a štatistiky realitného trhu v Bratislavskom kraji.

- Nadštandardné finančné ohodnotenie
- Firemné auto Mercedes A
- Doprava s Taxify/Hopin
- Vzdelávacie kurzy, konferencie a meetupy, absolvovanie REINS University
- Laptop
- Zvýhodnené pobyty na Donovaloch
- Tímové aktivity (team building)

Informácie o výberovom konaní

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

- Máte radi výzvy a máte startupového ducha
- Máte silné EQ
- Viete analyticky myslieť
- Máte zmysel pre detail
- Máte proaktívny prístup, radi riešite problémy a máte dobrú pracovnú morálku
- Flexibilita pri práci, ochota pracovať doma, v kancelárii ale aj v teréne
- Radi na sebe pracujete
- Máte obchodníckeho ducha
- Radi pracujete s ľuďmi a máte výborné komunikačné zručnosti
- Máte organizačné schopnosti a time-management
- Radi nesiete zodpovednosť za dosahované výsledky

- Skúsenosti s obchodovaním na akejkoľvek úrovni.
- Microsoft Excel / Google Sheets– mierne pokročilý
- Microsoft Word / Google Docs –mierne pokročilý
- Ovládanie komunikačných nástrojov (email, chat)

REINS je prvý a najväčší iBuyer na Slovensku. iBuyer je spoločnosť, ktorá kupuje nehnuteľnosti priamo od majiteľov a to v hotovosti.

REINS ponúka alternatívu ku klasickému predaju nehnuteľností, ktorý je častokrát zdĺhavý a stresujúci. Spoločnosť REINS prináša ľuďom slobodu a istotu pri zmene bývania. Vďaka inovatívnym riešeniam a technológiám s REINS majitelia bytov a domov predajú nehnuteľnosť na pár klikov. Klienti spoločnosti REINS presne vedia, kedy a za akú cenu svoju nehnuteľnosť predajú.

Na Slovensku REINS pôsobí už niekoľko rokov a vo svete paralelne vznikli spoločnosti s podobným biznis modelom. Najznámejší iBuyer na svete je momentálne spoločnosť Opendoor.com s valuáciou 2 miliardy.

Okrem iného je REINS realitná spoločnosť pevne držiaca sa štyroch základných hodnôt a princípov:

Ponúkame kreatívne riešenia a dohody
Sme vždy charakterní a čestní
Náš tím má hlbšie vedomosti
Pomáhame zákazníkom a členom tímu napĺňať svoje vízie

POZRITE SI NAŠE VIDEO: https://www.youtube.com/watch?v=5Mp7TZkjJFM

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Bajkalská 7A
83104 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Erik Baťalík
Tel.: +421905140898
E-mail: poslať životopis
ID: 3609387   Dátum zverejnenia: 10.6.2019