Akvizičný junior manažér/ka nehnuteľností v Bratislave

REINS GROUP s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť, internship, stáž
Termín nástupu
01.07.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
300 brutto ako príspevok na činnosť + 20003000 provizie z akvizícii

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

REINS je na Slovensku lídrom v investovaní do sekundárnych nehnuteľností a úlohou akvizičného manažéra je ich správne ohodnocovanie v každej produktovej fáze - od kúpy nehnuteľnosti cez jej renováciu až po predaj koncovému zákazníkovi.

Akvizičný manažér je mimoriadne dôležitý článok zabehnutého systému a pracuje v tíme skúsených realitných špecialistov. K dispozícii má unikátne startup technológie, ktoré mu pomáhajú pri správnom rozhodovaní.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
Budete analyzovať trh nehnuteľností v Bratislave a okolí.
Budete vykonávať návštevy nehnuteľností a preverovať ich stav.
Budete spolupracovať so špičkovým akvizičným tímom na dosiahnutí obchodných cieľov spoločnosti.
Budete zodpovedný za výsledky pre vybranú mestskú časť Bratislavy.
Budete spolupracovať s našim stavebným oddelením, ktoré vykonáva renovácie nehnuteľností.
Budete spolupracovať na unikátnych projektoch nášho IT oddelenia, najmä v oblastiach, ktoré sa sústredia na dátovú analýzu realitného trhu a štatistiku.

Nadštandardné finančné ohodnotenie
Firemné auto Mercedes A
Doprava s Taxify/Hopin
Vzdelávacie kurzy
Laptop
Permanentka do fitness centra
Zvýhodnené pobyty na Donovaloch
Tímové aktivity (team building)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Máte silné IQ a EQ
Viete analyticky myslieť a máte zmysel pre detaily
Ste flexibilný/a pri práci, ste schopný/a pracovať v kancelárii ale aj v teréne
Máte exceletné komunikačné zručnosti, ústne aj písomné
Výhody:
Máte skúsenosti s realitným trhom.
Máte skúsenosti s investíciami alebo nákupom tovaru.
Máte technické zručnosti (Microsoft Office, Google Suite) a schopnosť rýchlo sa naučiť ovládať pokročilejšie webové a aplikačné technológie.

Požiadavky:
Stredoškolské vzdelanie s maturitou, Vysokoškolské vzdelanie, Študent vysokej školy
Skúsenosti s obchodovaním na akejkoľvek úrovni.
Vodičské oprávnenie typu B

REINS prináša ľuďom slobodu a istotu pri zmene bývania. Vďaka inovatívnym riešeniam a technológiám s REINS predáte a kúpite nehnuteľnosť na pár klikov!

Sme spoločnosť pevne držiaca sa našich štyroch základných hodnôt a princípov:

- Ponúkame kreatívne riešenia a dohody
- Sme vždy charakterní a čestní
- Náš tím má hlbšie vedomosti
- Pomáhame zákazníkom a členom tímu napĺňať svoje vízie

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Bajkalská 7A
83104 Bratislava
ID: 3418040   Dátum zverejnenia: 12.6.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   300 brutto ako príspevok na činnosť + 20003000 provizie z akvizícii