Staň sa súčasťou tímu dynamicky rozvíjajúcej sa firmy na pozícií účtovník / senior účtovník a spoločne dosahujme úžasné výsledky!

Reinoo, a. s.

Miesto práce
Poštová, Žilina-Vlčince
Termín nástupu
dohodou
1 300 EUR/mesiacfinálna mzda bude odrážať prípadné predchádzajúce skúsenosti kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme učtovníčku/účtovníka, ktorý sa pridá k nášmu tímu a bude mať možnosť rásť a rozvíjať sa v prostredí plnom inovácie a udržateľnosti. Firma svoje hodnoty a zásady odzrkadľuje nielen vo vlastných projektoch, ale aj v spoločnosti ako celku. “Sme oddaní myšlienke zodpovedného developérstva, ktoré prináša prospech pre všetkých.” Ak sa chceš stať našou súčasťou a máš rád účtovníctvo, bavia Ťa čísla, tak neváhaj poslať svoj životopis.

Očakávame od Teba:
• Samostatné spracovávanie účtovníctva zverených účtovných jednotiek
• Spolupráca pri spracovávaní účtovnej uzávierky a účtovných výkazov, vykonávanie testov spoľahlivosti a vecnej správnosti a posúdenie správnosti účtovnej závierky
• Spravovanie daní a poplatkov (daňové priznania – DPPO) a spracovanie ďalších typov daní (napríklad daň z nehnuteľností)
• Účtovanie hmotného a nehmotného majetku
• Kontrola účtovného systému – kontrola dodržiavania obehu a formálnej správnosti účtovných dokladov, zostavenie plánov kontrol, kontrola nariadení platných vo vnútri účtovnej jednotky a dodržiavanie platnej legislatívy
• Príprava podkladov a spracovanie DPH zverených účtovných jednotiek
• Účtovanie došlých faktúr, interných dokladov a bankových prevodov
• Vystavovanie faktúr, kontrola pohľadávok
• Spracovávanie účtovníctva v účtovnom programe Omega
• Samostatnosť a flexibilita počas rôznych období v mesiaci / roku
• Excel a iné softwarové nástroje berieš ako pomocníkov

Ak neovládaš všetko z vyššie uvedených, tak nezúfaj, radi Ti pomôžeme sa zlepšiť a posunúť Tvoj odborný rast na ďaľší level.

• Stabilná, dlhodobá práca v developerskej spoločnosti
• Práca v príjemnom kolektíve a v najmodernejších priestoroch v certifikovanej budove (LEED GOLD)
• Ohodnotenie zodpovedajúce skúsenostiam a znalostiam
• Zaujímavá práca , ktorá nie je monotónna
• Možnosť kariérneho rastu
• Príspevok na jazykové kurzy
• Hodiny pilatesu v mieste pracoviska
• Mobilný telefón, notebook
• Teambuildingy a firemné akcie

Ďakujeme za zaslanie Vášho životopisu. Jednotlivých uchádzačov budeme priebežne vyhodnocovať a následne, podľa nášho výberu, pozývať na osobné stretnutie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, financie, OA

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- chuť učiť sa nové veci
- zmysel pre presnosť a detail
- dôslednosť a analytické myslenie
- dynamická osobnosť
- ochota pracovať na osobnom rozvoji
- nebáť sa zmien a navrhovať zlepšenia procesov

Spoločnosť Reinoo, a.s (Reinoo real estate) je váš spoľahlivý partner v oblasti developmentu moderných kancelárskych budov, rezidenčných komplexov a prenájmu nehnuteľností od roku 2011.
Zameriavame sa na tvorbu dlhodobo udržateľných projektov s ohľadom na životné prostredie. Projektové zmýšľanie na ekologickom pozadí je pre nás samozrejmosťou. Pomocou nových technológií zabezpečujeme lepší a zdravší život obyvateľom miest.

Vo svojom portfóliu máme okrem iného aj prvú administratívna budova v súlade s certifikátom LEED GOLD V4 (Leadership in Energy and Enviromental Design) v Žilinskom regióne, ktorá v roku 2019 získala ocenenie Stavba roka.
Momentálne sa ukončuje projekt osemposchodovej administratívnej budovy na ulici Obchodná Žilina, kde Reinoo cieli na získanie certifikátov LEED a WELL, a to v najvyššej úrovni Platinum.

12 rokov na trhu
13 úspešných projektov
viac ako 50 000 m² prenajímateľných priestorov
29 200 m² zelených plôch
2 040 parkovacích miest
750 bytových jednotiek (ďalších 2000 v príprave)

Firma svoje hodnoty a zásady odzrkadľuje nielen vo vlastných projektoch, ale aj v spoločnosti ako celku. “Sme oddaní myšlienke zodpovedného developérstva, ktoré prináša prospech pre všetkých.”

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4590867  Dátum zverejnenia: 2.6.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac