Účtovník

Reinoo, a. s.

Miesto práce
Biznis Centrum Poštová 1, Poštová, Žilina-Vlčince
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• spracovávanie účtovníctva pod vedením hlavnej účtovníčky a finančného riaditeľa
• spolupráca pri spracovávaní účtovnej uzávierky a účtovných výkazov
• príprava podkladov a spracovanie DPH
• účtovanie došlých faktúr, interných dokladov a bankových prevodov
• spracovávanie účtovníctva v účtovnom programe Omega

• Stabilná, dlhodobá práca v developerskej spoločnosti
• Práca v príjemnom kolektíve s podporou vedenia
• Ohodnotenie zodpovedajúce skúsenostiam a znalostiam

Ďakujeme za zaslanie Vášho životopisu. Jednotlivých uchádzačov budeme priebežne vyhodnocovať a následne, podľa nášho výberu pozývať na osobné stretnutie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, financie, OA a pod.

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

• uvedená pozícia je vhodná aj pre juniora v oblasti účtovníctva, ktorý má vzťah k číslam a nebojí sa neustále zlepšovať a pracovať na sebe
• uprednostníme uchádzača so zmyslom pre presnosť a detail
• hľadáme dôsledného človeka, s analytickým myslením

Spoločnosť Reinoo, a.s (Reinoo real estate) je váš spoľahlivý partner v oblasti developmentu moderných kancelárskych budov, rezidenčných komplexov a prenájmu nehnuteľností od roku 2011.
Zameriavame sa na tvorbu dlhodobo udržateľných projektov s ohľadom na životné prostredie. Projektové zmýšľanie na ekologickom pozadí je pre nás samozrejmosťou. Pomocou nových technológií zabezpečujeme lepší a zdravší život obyvateľom miest.

Vo svojom portfóliu máme okrem iného aj prvú administratívna budova v súlade s certifikátom LEED GOLD V4 (Leadership in Energy and Enviromental Design) v Žilinskom regióne, ktorá v roku 2019 získala ocenenie Stavba roka.
Momentálne sa ukončuje projekt osemposchodovej administratívnej budovy na ulici Obchodná Žilina, kde Reinoo cieli na získanie certifikátov LEED a WELL, a to v najvyššej úrovni Platinum.

12 rokov na trhu
13 úspešných projektov
viac ako 50 000 m² prenajímateľných priestorov
29 200 m² zelených plôch
2 040 parkovacích miest
750 bytových jednotiek (ďalších 2000 v príprave)

Firma svoje hodnoty a zásady odzrkadľuje nielen vo vlastných projektoch, ale aj v spoločnosti ako celku. “Sme oddaní myšlienke zodpovedného developérstva, ktoré prináša prospech pre všetkých.”

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4059236  Dátum zverejnenia: 9.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac