Asistentka

Reinoo, a. s.

Miesto práce
Poštová 1, Žilina-Vlčince
600 - 850 EUR/mesiac600 EUR základná mzda a osobné ohodnotenie do výšky 250 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- E-mailová a telefonická komunikácia
- Príprava oznámení na verejné/štátne inštitúcie
- Tvorba a objednávok
- Spracovanie cenových ponúk
- Komunikácia s nájomníkmi
- Príprava reportov podľa požiadaviek manažmentu
- Príprava podkladov podľa potrieb a požiadaviek manažmentu

- pracovisko v novej modernej administratívnej budove
- stabilná spoločnosti
- super kolegovia, mladý kolektív

Ďakujeme Vám za zaslanie životopisu a prípadných ďalších dokumentov. Žiadosti vyhodnocujeme priebežne. Na pohovor pozývame vybraných kandidátov. Držíme Vám palce.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchodná akadémia, administratíva

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Strojopis - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- príjemné a reprezentatívne vystupovanie, komunikatívnosť
- aktívny, zodpovedný a dôsledný prístup k pracovným úlohám, precíznosť a presnosť
- flexibilita

- administratívne zručnosti

Spoločnosť Reinoo, a.s (Reinoo real estate) je váš spoľahlivý partner v oblasti developmentu moderných kancelárskych budov, rezidenčných komplexov a prenájmu nehnuteľností od roku 2011.
Zameriavame sa na tvorbu dlhodobo udržateľných projektov s ohľadom na životné prostredie. Projektové zmýšľanie na ekologickom pozadí je pre nás samozrejmosťou. Pomocou nových technológií zabezpečujeme lepší a zdravší život obyvateľom miest.

Vo svojom portfóliu máme okrem iného aj prvú administratívna budova v súlade s certifikátom LEED GOLD V4 (Leadership in Energy and Enviromental Design) v Žilinskom regióne, ktorá v roku 2019 získala ocenenie Stavba roka.
Momentálne sa ukončuje projekt osemposchodovej administratívnej budovy na ulici Obchodná Žilina, kde Reinoo cieli na získanie certifikátov LEED a WELL, a to v najvyššej úrovni Platinum.

12 rokov na trhu
13 úspešných projektov
viac ako 50 000 m² prenajímateľných priestorov
29 200 m² zelených plôch
2 040 parkovacích miest
750 bytových jednotiek (ďalších 2000 v príprave)

Firma svoje hodnoty a zásady odzrkadľuje nielen vo vlastných projektoch, ale aj v spoločnosti ako celku. “Sme oddaní myšlienke zodpovedného developérstva, ktoré prináša prospech pre všetkých.”

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3800242  Dátum zverejnenia: 31.10.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 600 - 850 EUR/mesiac600 EUR základná mzda a osobné ohodnotenie do výšky 250 EUR