Technicko-obchodná/ý zástupkyňa/zástupca pre TZB, región: Slovensko

REHAU s.r.o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
asap
2 500 EUR/mesiacposkytujeme okrem platu aj prémie, ktoré sú výsledkom dosiahnutia stanovených kvalitatívnych a kvantitatívnych cieľov /SIP/

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme nového obchodného zástupcu pre celé Slovensko, ktorý bude zodpovedný za prípravu predaja a priamy predaj našich produktov v oblasti:

GEOTERMICKÝCH SYSTÉMOV pre TEPELNÉ ČERPADLÁ a PREDIZOLOVANÝCH      systémov pre DIAĽKOVÉ ZÁSOBOVANIE TEPLOM.

Máš skúsenosť s komunikáciou s rôznymi cieľovými skupinami, ako sú vrtárske firmy, výrobcovia tepla, inštalatérské firmy, projektanti, stavebníci a developeri a okrem toho máš technické znalosti a schopnosť poskytovať odbornú podporu našim zákazníkom a partnerom. Tak si práve našiel svoju novú prácu.
Tvojou náplňou práce bude:
- zodpovednosť za predaj výrobkov po celej SR
- vybudovanie vzťahov a starostlivosť o existujúcich zákazníkov
- technicke poradenstvo počas prípravy predaja
- expertíza a podpora realizácie priamo na stavbe
- presadenie produktov a riešení Rehau do projektov
- key account manažment s kľúčovými rozhodovateľmi na trhu
- optimalizácia produktového portfólia pre potreby lokálneho trhu

- práca je čiastočne možná aj na HO
- atraktívne platové ohodnotenie
- príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
• možnosť využívania MultiSport karty
• dni zdravia (dni ovocia)
• finančný príspevok pri životnom a pracovnom jubileu
• pracovisko sídli v príjemnom, upravenom prostredí a s možnosťou parkovania
• istota budúcnosti a možnosť ovplyvňovania príjmu dosahovaním dobrých pracovných výsledkov

Ak Vás naša ponuka zaujala, pošlite nám svoju životopis v anglickom/nemeckom jazyku na adresu našej pobočky v Bratislave.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

oblasti stavebníctvo, tepelná technika, vodné hospodárstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Mierne pokročilý
DWG TrueView - Základy
AutoCAD - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

predaj

Počet rokov praxe

2

- samostatnosť, vnútorná motivácia,
- súťaživosť, vysoké nasadenie,
- výrazná orientácia na potreby zákazníka,
- schopnosť vysvetliť a prezentovať technicky náročné produkty,
- skúsenosti v oblasti obchodu technických produktov min. 2 roky,
- technické vzdelanie v oblasti stavebníctva, tepelnej techniky alebo vodného hospodárstva
- znalosť anglického jazyka podmienkou
- znalosť nemeckého jazyka výhodou

As a world-leading polymer company, REHAU develops advancedmaterials, solutions, technologies and services for the future. Our coredrivers are the five megatrends of digitization, individualization,sustainability, mobility and new work. We engineer progress to enhancelives of people all around the world - engineer with us!
ID: 3635436  Dátum zverejnenia: 22.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 500 EUR/mesiac