Technický pracovník pre oblasť TZB - junior (Ref. č.: TZB 082017)

REHAU s.r.o.

Miesto práce
Kopčianska 82/A, Bratislava
Termín nástupu
01.10.2017
Ponúkaný plat (brutto)
zodpovedajúci pozícii a výkonu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Technické poradenstvo v oblasti TZB:
- technická podpora obchodného technického tímu pre slovenský a český trh,
- konzultácie s investormi, projektantmi, stavebnými firmami,
- práca vo výpočtových programoch a technické návrhy na úrovni realizačnej dokumentácie,
- certifikácia,
- príprava technických informácií a školení.

- perspektíva dlhodobého pracovného miesta,
- školenia v zahraničí,
- dobrá pracovná klíma,
- moderné pracovisko,
- flexibilný pracovný čas,
- mladý kolektív,
- iné zamestnanecké benefity.

Ak Vás naša ponuka oslovila a máte záujem o novú prácu, pošlite nám prosím Vašu žiadosť a štruktúrovaný profesný životopis prostredníctvom online-formulára.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo, odbor TZB výhodou

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo
Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počítačové znalosti - používateľ

AutoCAD - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

- technické vzdelanie v oblasti TZB - výhodou,
- znalosť nemeckého a/alebo anglického jazyka slovom aj písmom na veľmi dobrej úrovni,
- schopnosť vysvetliť a prezentovať technicky náročné produkty,
- skúsenosti z projekčnej činnosti výhodou,
- komunikatívnosť,
- samostatnosť,
- nasadenie.

REHAU je medzinárodne uznávaný výrobca systémov v oblasti stavebníctva, automobilizmu a priemyslu. Od založenia v roku 1948 sa náš podnik postupne rozrastal z vlastných síl. Z trojčlennej výrobnej posádky sa stala v súčasnosti nezávislá skupina pôsobiaca na celom svete.

Vo viac ako 50 krajinách, na 170 pobočkách pôsobí približne 19.000 spolupracovníkov, ktorí prispievajú k úspechu a rastu nášho podniku a celosvetovo sa spoločne starajú o aktivitu. Spoločnosť REHAU je aktívna na piatich kontinentoch a kontinuálne buduje svoju sieť od Singapuru po Petersburg, od Leesburgu po Lyon, od Melbourne po Mníchov.

Rehau s.r.o. je v oblasti inžinierskych sietí lídrom na trhu s preferenciou komplexného a dlhodobého pôsobenia vrátane technickej podpory zákazníkov a presadzovania vysokokvalitných produktov vyžadujúcich si široké technické poradenstvo.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kopčianska 82A
850 00 Bratislava 5
ID: 1371052   Dátum zverejnenia: 24.8.2017