Fyzioterapeut

Rehan Fyzio, s.r.o.

Miesto práce
Nová Dubnica
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP, najneskôr december 2021
800 - 1 200 EUR/mesiacOdmeny z tržieb, preplácanie 400€/ročne na vzdelávanie, spoločné teambuildingy, v rámci živnosti preplácaných 10 voliteľných dní dovolenky + dovolenka počas vianočných sviatkov + preplácané študijné voľno.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme samostatného, šikovného fyzioterapeuta, ktorý miluje prácu s ľuďmi a má záujem pomôcť im s ich problémami pohybového aparátu. Nevyhnutnosťou je tímové myslenie a chuť posúvať sa vpred. Pozícia je vhodná pre človeka, ktorý chce dlhodobú spoluprácu a nie je vhodná pre úplného absolventa bez praxe. Výhodou je kurz manuálnej lymfodrenáže, tejpovanie a bankovanie.

Ponúkame príjemné pracovné prostredie s dostatkom času pre každého klienta podľa potreby a skvelý kolektív. Preplácaných až 400€/ročne na kurzy s preplácaným študijným voľnom. Ženy majú možnosť pracovať 6,5 hod./denne pre náročnosť povolania. Možnosť profesijného rastu. Odmeny z tržieb.

V prípade záujmu nás, prosím, kontaktujte mailom na [email protected], kde zašlite svoj životopis. Obratom sa ozveme a dohodneme si osobné stretnutie.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Fyzioterapia, rehabilitácia

Prax na pozícii/v oblasti

fyzioterapeut

Počet rokov praxe

1

Flexibilita, tímové myslenie, komunikatínosť, príjemné vystupovanie, priateľský prístup ku klientom, kreativita a samostatnosť.

Moderné rekondično-relaxačné centrum v Novej Dubnici, ktoré sa od marca 2016 stará o to, aby sa ľudia cítili lepšie. Viac info na www.rehanfyzio.sk, www.facebook.com/rehanfyzio, alebo www.instagram.com/rehanfyzio.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec
ID: 4179367  Dátum zverejnenia: 11.10.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac