Logo RehaCentrum Plus s. r. o.

Lekár bez špecializácie - absolvent

RehaCentrum Plus s. r. o.

Miesto práce
Nemocničná 7, Humenné
Termín nástupu
dohodou
Od 2 100 EUR/mesiaczákladná mzda od 2.100,- EUR + odmena závislá od rokov praxe, rozsahu a druhu realizovaných výkonov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Lekár/Lekárka zabezpečuje komplexnú zdravotnú starostlivosť, realizuje a zabezpečuje zdravotnícke výkony a postupy v procese diagnostiky a liečby lege artis, manažuje proces zdravotnej starostlivosti o pacientov a aktívne sa zúčastňuje chodu oddelenia. Pracuje pod dohľadom primára oddelenia a riadi sa jeho pokynmi.Špecializuje sa na diagnostiku, liečbu a poradenstvo v odbore fyziatria, balneológia a liečebná rehabilitácia, všeobecné lekárstvo alebo telovýchovné lekárstvo.

Práca v stabilnej spoločnosti s viac ako 20 ročnou históriu, s pracoviskom v zrekonštruovanom klimatizovanom pavilóne vybavenom najmodernejšou diagnostickou a liečebnou technikou v oblasti rehabilitácie, funkčnej diagnostiky, metabolického testovania, USG diagnostiky a miniinvazívnej terapie. Dlhodobo podporujeme odborný rast mladých lekárov a plne im financujeme predatestačnú prípravu a ich štúdium na Slovensku a FN Motol Praha.  Poskytujeme lekárom v atestačnej príprave štúdijné voľno, uhrádzame im náklady na ich stáže aj povinné školiace akcie. Lekárom nekladieme prekážky ani v ich osobnom rozvoji nad rámec špecializačného odboru a poskytujeme im priestor sebarealizácie a osobného rozvoja, ktoré zlepšia kvalitu alebo rozsah našich služieb.

Prílohu žiadosti musia tvoriť životopis v slovenskom jazyku a sprievodný list s uvedením plánu ďalšieho osobného rozvoja uchádzača o túto pracovnú pozíciu.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

fyziatria a liečebná rehabilitácia, telovýchovné lekárstvo, všeobecné lekárstvo, pediatria

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Ovládanie práce s PC - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

​Hľadáme lekára/lekársku so záujmom o šport, záťažové testovanie, športovú nutríciu,  rehabilitáciu, neoperačné riešenie zranení, diagnostiku a liečbu zmien zdravotného stavu v súvislosti s dlhodobou športovou záťažou a bolestivými stavmi. Očakávame, záujem o osobný rozvoj, nadšenie pre povolenie lekára, empatiu a cit v komunikácii s pacientmi.

M.V. Medicínske centrum spol. s r.o. je našim zriaďovateľom a viac ako 20 rokov sa špecializuje na komplexnú zdravotnú starostlivosť v odbore fyziatria, balneológia a liečebná rehabilitácia a telovýchovné lekárstvo. Dôraz kladie na kvalitu poskytovaných služieb, kontinuálne vzdelávanie zamestnancov a ich osobný rozvoj. Na našich pracoviskách sa venujeme širokej škále pacientov, ale významnú časť našich pacientov tvoria profesionálny športovci a pacienti s náročnými diagnózami pohybového aparátu odosielaní na naše pracoviská za účelom diferenciálnej diagnostiky, funkčnej diagnostika a komplexnej liečby vrátane fyzioterapie, medikamentóznej, injekčnej, infúznej a miniinvazívnej terapie.

Väčšina našich zdravotných služieb je úplne alebo čiastočne hradená z verejného zdravotného postenia prostredníctvom zdravotných poisťovní v zmysle platnej vyhlášky.

Viac informácii získate na www.rehacentrum.info alebo na našich sociálnych profiloch @SportRehaSk

Kontakt

Kontaktná osoba: Sidónia Vahovičová
E-mail: poslať životopis
ID: 4827781  Dátum zverejnenia: 12.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 100 EUR/mesiac