Ambulantný fyzioterapeut

RehaCentrum Plus s. r. o.

Miesto práce
Nemocničná, Humenné
Termín nástupu
01.01.2019
Mzdové podmienky (brutto)
580 a odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

M.V. Medicínske centrum spol. s r.o. je našim zriaďovateľom a viac ako 20 rokov sa špecializuje na komplexnú zdravotnú starostlivosť v odbore fyziatria, balneológia a liečebná rehabilitácia a telovýchovné lekárstvo. Dôraz kladie na kvalitu poskytovaných služieb, kontinuálne vzdelávanie zamestnancov a ich osobný rozvoj. Na našich pracoviskách sa venujeme širokej škále pacientov, ale významnú časť našich pacientov tvoria profesionálny športovci a pacienti s náročnými diagnózami pohybového aparátu odosielaní na naše pracoviská za účelom diferenciálnej diagnostiky, funkčnej diagnostika a komplexnej liečby vrátane fyzioterapie, medikamentóznej, injekčnej, infúznej a miniinvazívnej terapie.

Väčšina našich zdravotných služieb je úplne alebo čiastočne hradená z verejného zdravotného postenia prostredníctvom zdravotných poisťovní v zmysle platnej vyhlášky.

Viac informácii získate na www.rehacentrum.info alebo na našich sociálnych profiloch @SportRehaSk
ID: 3560660  Dátum zverejnenia: 14.12.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 580 a odmeny