Fyzioterapeut/ka

Rehabilitační ústav Brandýs nad Orlicí

Místo práce
The Capital Prague
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
25000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Infinity clinic v Praze

hledá nové členy do svého týmu na pozici

Fyzioterapeuta/ky

Co Vám můžeme nabídnout:

  • perspektivní zaměstnání v moderním prostředí nově zrekonstruované klinky
  • stabilní pozici v zařízení s dlouholetou tradicí
  • možnost dlouhodobého pracovního vztahu
  • jednosměnný provoz
  • práci na plný úvazek
  • finanční ohodnocení až 35.000 Kč
  • roční/půlroční odměny
  • jednorázová odměna 35.000 Kč po zapracování
  • možnost osobního růstu a vzdělávání – hrazené vzdělávací kurzy a školení
  • 5 týdnů dovolené včetně volna v období vánočních svátků

Co od Vás budeme očekávat:

  • odbornou způsobilost k výkonu povolání podle zákona č. 96/2004 Sb., v platném znění
  • trestní bezúhonnost, zdravotní způsobilost
  • kladný vztah k práci s převážně nemocnými

Termín nástupu dohodou.

Máte-li zájem nebo chcete-li se dozvědět něco více, neváhejte nás kontaktovat.

  • Bc. Terézia Tošovská, tel. 702 224 722

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano
ID: 3568193  Dátum zverejnenia: 2.1.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 25000 Kč/měsíc