Fyzioterapeut

Rehabilitačné centrum - HARMONY, n.o.

Miesto práce
Dubravka, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
1.6.2024/dohodou
Od 1 200 EUR/mesiacPre danú pozíciu je ponúkaná základná mzda od 1200€ brutto + 13. plat. Naša ponuka môže byť vyššia v závislosti od Vašej odbornej praxe.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Poskytovanie fyzioterapie pacientom s rôznymi diagnózami
  • Vedenie záznamov a dokumentácia o pacientoch a ich terapiách
  • Konzultácie s lekármi a inými odborníkmi v rámci tímu zdravotníckych pracovníkov
  • Organizovanie a vedenie individuálnych aj skupinových cvičebných programov pre pacientov
  • Poučovanie pacientov o zlepšení zdravia a prevencii zranení

Pracovná doba:

  • Pracovná doba je zvyčajne 8 hodín denne, 5 dní v týždni

  • Zaradenie do stabilnej a rastúcej spoločnosti
  • Možnosť profesijného rastu a vzdelávania
  • Moderné pracovné prostredie a vybavenie
  • Tím skúsených a priateľských kolegov

Vyhradzujeme si právo kontaktovať iba tých uchádzačov, ktorí spĺňajú naše podmienky.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

24.5.2024 (ostáva ešte 24 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

fyzioterapeut

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Nezisková organizácia poskytujúca zdravotnú starostlivosť v oblasti fyziatria, balneológia a liečebná rehabilitácia.

Kontakt

ID: 4807962  Dátum zverejnenia: 15.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac