Fyzioterapeut

Rehabilitačná nemocnica Hlohovec, s.r.o.

Rehabilitačná nemocnica Hlohovec, Nábrežie Andreja Hlinku, Hlohovec
Termín nástupu
ihneď
1 200 EUR/mesiac- mzda 1.100,- až 1.400,- brutto v závislosti od odpracovaných rokov a skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Fyzioterapeut s odbornou spôsobilosťou na výkon odborných pracovných činností samostatne posudzuje a určuje potreby fyzioterapeutickej a rehabilitačnej starostlivosti osoby, plánuje fyzioterapeutickú starostlivosť a reintegráciu osoby do prirodzeného prostredia

finančný príspevok na stravovanie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Sme lôžkové zdravotnícke zariadenie, ktoré sa zameriava na včasnú rehabilitáciu pre pacientov po CMP a pacientov po trauma a ortopedických operáciach. Zariadenie prešlo kompletnou rekonštrukciou v roku 2021 a je vybavené po vzore rovnakých lôžkových centier v Holandsku.

Kontakt

ID: 4497722  Dátum zverejnenia: 9.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac