Administratívny pracovník recepcie

Regus Business Centre Bratislava, s.r.o.

Miesto práce
Karadžičova 8/A, Bratislava
Termín nástupu
podľa dohody

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplňou práce tímu recepcie je zaistenie hladkého chodu biznis centra a klientskej podpory, predovšetkým:
- profesionálne vítanie a starostlivosť o klientov
- preberanie pošty a telefonických hovorov
- príprava zasadacích miestností
- obsluha admin kútika (práca s tlačiarňou, skenovanie, laminovanie, viazanie dokumentov)
- zásobovanie centra a komunikácia s dodávateľmi
- práca s rezervačným systémom a účtovanie služieb
- komunikácia s ostatnými oddeleniami v rámci spoločnosti.

Ponúkame zázemie úspešnej mezinárodnej spoločnosti a motivačné platové ohodnotenie s možnosťou rastu.
Napíšte nám, tešíme sa na Vás!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- výborné komunikačné schopnosti (SJ a AJ)
- orientácia na detail a skvelé organizačné schopnosti
- ochotné pristupovanie k požiadavkám klientov
- schopnosť rýchlo sa zorientovať v probléme
- dobrá znalosť práce s PC

NAŠA SPOLOČNOSŤ SA ROZRASTÁ, TAK SA PRIDAJTE K NÁM!
Regus je jedným z najväčších a najvýznamnejších poskytovateľov flexibilného pracovného prostredia, prevádzkuje viac ako 3000 business centier v 900 mestách a 120 krajinách sveta. Všetky biznis centrá ponúkajú nie len plne vybavené kancelárie a co-working s nepretržitou administratívnou podporou a konferenčnými miestnosťami, ale aj tzv. virtuálne kancelárie. Kvalita a profesionálny prístup, ktorý oceňujú klienti po celom svete, sú kľúčom k úspešnému rozširovaniu sietí biznis centier Regus. Sme hrdí, že medzi našich obchodných partnerov patria významné spoločnosti ako Google, Cisco a BMW.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2179689  Dátum zverejnenia: 3.1.2017