Tlačiar - rotačný ofset

REGIONPRESS, s.r.o.

Miesto práce
Mikovíniho 10, Trnava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1280 € + výkonnostné príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- obsluha heatsetového tlačiarenského stroja ROTOMAN N
- príprava kotúčov papiera (ambaláž, zavedenie papiera do stroja)
- príprava tlačových dosiek v stroji
- obsluha a nastavenie skladacieho zariadenia
- údržba tlačového stroja
- iné práce súvisiace s obsluhou tlačového stroja

Spoločnosť REGIONPRESS, s.r.o. je najvačším vydavateľom regionálnej tlače na Slovensku a pôsobí na trhu viac ako 23 rokov, z toho v oblasti polygrafie a rotačnej tlače viac ako 15 rokov. V rámci rozšírenia výrobných kapacít v súvislosti so spustením 32 stranového tlačiarenského stroja ROTOMAN N spoločnosť rozširuje pracovný tím o nových tlačiarov.

Spoločnosť bude kontaktovať potenciálnych uchádzačov o zamestnanie, ktorí sa následne zúčastnia výberového pohovoru a praktickej skúšky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

polygrafia - tlačiar

Znalosť problematiky ofsetovej tlače. Prax v oblasti vítana. Manuálna zručnosť, zodpovednosť a pracovné nasadenie. Možnosť zaučenia - ak ste pracovali napríklad na hárkovom ofsete a nemáte dostačnú skúsenosť s rotačnou tlačou radi vás zaučíme.

Spoločnosť REGIONPRESS, s.r.o. je najväčšie vydavateľstvo regionálnej tlače na Slovensku. Hlavnými činnosťami, ktorými sa zaoberá sú vydavateľská činnosť, tlačiarenské, distribučné a online marketingové služby. Spoločnosť je vydavateľom 39 regionálnych titulov v náklade 1,3 milióna výtlačkov so stabilnou čítanosťou. Spoločnosť zamestnáva viac ako 100 zamestnancov.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 2995959  Dátum zverejnenia: 23.9.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1280 € + výkonnostné príplatky