Samostatný radca

Regionálny úrad verejného zdravotníctva so sídlom v Galante

Miesto práce
Hodská, Galanta
Termín nástupu
september 2020
Mzdové podmienky (brutto)
756,5 EUR/mesiacpríplatok za prax, osobný príplatok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Samostatné ucelené odborné činnosti v oblasti ochrany, podpory a rozvoja verejného zdravia.

V prípade záujmu zašlite žiadosť o zaradenie do výberového konania s Vašimi kontaktnými údajmi, profesijný štruktúrovaný životopis, čestné vyhlásenie o bezúhonnosti, kópiu dokladu o dosiahnutí požadovaného vzdelania. Výberové konanie pozostávajúce z písomného testu a ústnej časti sa bude konať 3.9.2020.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

3.9.2020 (ostáva ešte 26 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

verejné zdravotníctvo

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

štátna rozpočtová organizácia

Hodská 2352/62
92481 Galanta

Kontakt

ID: 3940496  Dátum zverejnenia: 21.7.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 756,5 EUR/mesiac