Asistentka riaditeľa a finančná účtovníčka

Regionálna veterinárna a potravinová správa

Regionálna veterinárna a potravinová správa Poprad, Partizánska, Poprad
Termín nástupu
november - február 2020
692 - 830,5 EUR/mesiacodmeňovanie v zmysle zákona č. 553/2003 Z. z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- komplexné zabezpečovanie účtovníckej agendy v zmysle platnej legislatívy
- spracovávanie štvrťročných a ročných prehľadov, hlásení, výkazov a štatistík
- informačná, organizačná a evidenčná činnosť v súvislosti s chodom sekretariátu
- administratívne práce s elektronickou schránkou www.slovensko.sk
- zabezpečovanie školení BOZP a s tým súvisiaca agenda
- plnenie ďalších úloh podľa pokynov nadriadeného - riaditeľa RVPS Poprad

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy
SAP - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

komunikatívnosť, zodpovednosť, spoľahlivosť, lojálnosť

Regionálna veterinárna a potravinová správa Poprad je rozpočtovou organizáciou, ktorá vykonáva činnosti v zmysle zákona č. 39/2007 Z. z. o veterinárnej starostlivosti.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3987147  Dátum zverejnenia: 15.10.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 692 EUR/mesiac