Úradný veterinárny lekár - veterinárny inšpektor hygieny krmív, ekológie a vet. farmácie -

Regionálna veterinárna a potravinová správa Šaľa

Miesto práce
Školská 5, Šaľa
940 EUR/mesiac+ príplatky za služobnú prax, osobný príplatok a ostatné príplatky v zmysle zákona č. 55/2017 Z. z. Zákona o štátnej službe

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Služobný úrad
Školská 5
927 01 Šaľa

Druh štátnej služby:
stála štátna služba

Obsadzovaná funkcia:
odborný radca - inšpektor hygieny krmív, ekológie a vet. farmácie

Hlavné úlohy:
Veterinárny dozor a inšpekčná činnosť v regióne Šaľa v zmysle zákona č. 39/2007 Z. z. o veterinárnej starostlivosti, v zmysle pokynov ŠVPS SR na referáte hygieny krmív, ekológie a veterinárnej farmácie. Zabezpečovanie naplňovania plánu odberu vzoriek, vypracovávanie správ podľa požiadaviek ŠVPS SR, odber vzoriek, veterinárna certifikácia pri obchode v rámci EÚ a pri obchode do tretích krajín. Agenda vedľajších živočíšnych produktov, NPKR a krmív.

Odbor štátnej služby:
2.10 Pôdohospodárstvo

Organizačný útvar:
Odd. zdravia zvierat - Referát hygieny krmív, ekológie a veterinárnej farmácie

Počet obsadzovaných štátnozamestnaneckých miest: 1

Informácie o výberovom konaní

RVPS Šaľa vyhlási výberové konanie na www.open.slovensko.sk

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

všeobecné veterinárske lekárstvo, hygieny potravín

Ostatné znalosti

Internet(e-mail, www) - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Osobitné kvalifikačné predpoklady:
Univerzita veterinárskeho lekárstva a farmácie - všeobecné veterinárske lekárstvo alebo odbor hygieny potravín - titul MVDr. podmienkou

Ďalšie požadované schopnosti a osobnostné vlastnosti:
pragmatický postoj k úlohám, vyrovnaný postoj k pracovnému zaťaženiu, spoľahlivosť, schopnosť pracovať v kolektíve.

Orgán štátnej správy

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4501829  Dátum zverejnenia: 16.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 940 EUR/mesiac