Veterinárny lekár

Regionálna veterinárna a potravinová správa Prievidza

Miesto práce
Mariánska 574/6, Prievidza
Termín nástupu
ihneď
940 EUR/mesiacv zmysle zákona č. 55/2017 Z.z. o štátnej službe a o zmene a doplnení niektorých zákonov. Po uplynutí prvého mesiaca navýšenie základnej mzdy o osobný príplatok, príplatok na vedenie služobného motorového vozidla a následne každý rok navýšenie za služobnú prax

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Odbor štátnej správy : 2.10 Pôdohospodárstva
Organizačný útvar : oddelenie zdravia zvierat
Druh štátnej služby : dočasná štátna služba ( zastupovanie počas rodičovskej dovolenky )
náplň práce : Činnosť zameraná na zabezpečenie veterinárnej starostlivosti v územnom obvode regiónu okresov Prievidza a Partizánske. Kontrolná a inšpekčná činnosť vo vymedzenom úseku štátnej správy alebo vykonávania štátnych záležitostí.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

univerzita veterinárskeho lekárstva s ukončeným titulom MVDr.

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

počítačové znalosti
komunikačné zručnosti
samostatnosť

Rozpočtová organizácia zaoberajúca sa ochranou zvierat, hygienou potravín a potravinového dozoru.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 4516202  Dátum zverejnenia: 8.2.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 940 EUR/mesiac