Vodič cestných motorových vozidiel - robotník

Regionálna správa a údržba ciest Nitra a.s.

Miesto práce
Vráble, Nitra
Termín nástupu
1.10.2019
Mzdové podmienky (brutto)
650 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Letná a zimná údržba ciest. Vedenie, obsluha a údržba cestných motorových vozidiel. Výkon manuálnych prác pri údržbe ciest, výspravky výtlkov atď.

Stravné lístky v hodnote 4,50€, DDS, 13 plat.

Ďakujeme za zaslanie životopisov, ale oslovení budú len uchádzači, ktorí vyhovujú horeuvedeným kritériám.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

C, T

Počet rokov praxe

5

Precíznosť, zručnosť. Fyzická zdatnosť. Podmienkou je doklad o zdravotnej a psychickej spôsobilosti.

Organizácia vykonáva letnú a zimnú údržbu ciest a mostov.
ID: 3766901  Dátum zverejnenia: 19.9.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 650 EUR/mesiac