Nočný fakturant

REGIONALL EXPRESS SK, s. r. o.

Miesto práce
Račianska, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP, dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme nového kolegu/ kolegyňu, ktorý(á) sa stane plnohodnotným členom nášho dynamického tímu. Myslíš si, že nemáš potrebné skúsenosti? Nevadí, aj tak nám skús poslať svoj životopis, trpezlivo a ochotne ťa zaučíme.
Ponúkame zaujímavú prácu, kde môžeš naplno uplatniť svoju komunikatívnosť, pohotovosť a kreativitu. Ak si človek, ktorý sa chce učiť, je iniciatívny a svoju prácu vykonáva s nadšením, neváhaj a kontaktuj nás :)
Náplňou tvojej práce bude:
- prijímanie a elektronické spracovanie telefonických a e-mailových objednávok
- včasné a správne vystavovanie faktúr a dodacích listov na základe vychystaných objednávok vo fakturačnom sytéme EcoSun
- vybavovanie zmien v objednávkach, koordinácia skladu a administratívy
- nákup tovaru, v prípade jeho výpadku na sklade
- nočná práca

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

624,-/brutto + príplatky a po skúšobnej dobe osobné ohodnotenie (priemerná čistá mesačná mzda 1100 Eur)

- práca v priateľskom prostredí a príjemnom kolektíve
- firemná kultúra založená na vzájomnej úcte medzi kolegami a nadriadenými
- možnosť sa profesionálne rozvíjať
- priestor na seba realizáciu
- možnosť nakupovať tovar v zamestnaneckých cenách

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, prosím pošlite Váš životopis a súhlas so spracovaním osobných údajov e-mailom. Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem. Posúdené budú všetky životopisy. Kontaktovať budeme uchádzačov, ktorí najviac zodpovedajú požiadavkám na obsadzovanú pozíciu.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.8.2019 (ostáva ešte 12 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Fakturácia - pokročilý
Skladové hospodárstvo - základy
Microsoft Excel - základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- komunikatívnosť
- dôslednosť
- systematický prístup k práci
- tímová práca
- prehľad v oblasti ovocia a zeleniny výhodou
- schopnosť pracovať pod tlakom
- skúsenosť s prácou na podobnej pozícií výhodou

Mladá perspektívna spoločnosť zaoberajúca sa dovozom ovocia a zeleniny do gastro prevádzok. Materská firma sa nachádza v Českej republike. Na našom SR území pôsobíme 3 roky.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Wolkrova 21
851 01 Bratislava

Kontakt

ID: 3734952   Dátum zverejnenia: 8.8.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   624,-/brutto + príplatky a po skúšobnej dobe osobné ohodnotenie (priemerná čistá mesačná mzda 1100 Eur)