Skladník - vychystávač na nočnej zmene

REGIONALL EXPRESS SK, s. r. o.

Miesto práce
Račianska 92, Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
480 + príplatok 500,-€ netto + príplatky za soboty

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca výhradne na nočnú zmenu
- vychystávanie tovaru zo skladu podľa objednávok pre gastrozariadenia
- práca s rýchloobratkovým tovarom (ovocie, zelenina) v chladnom prostredí
- zodpovednosť za kvalitu vychystaného tovaru

- práca na trvalý pracovný pomer
- zamestnanecké zľavy na tovar
- možnosť kariérneho rastu
-možnosť jednorázového príspevku na bývanie pre uchádzačov mimo Bratislavy 200,-€

Životopisy Vás prosím zasielať mailom na adresu: hudec@re-ex.sk
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov
Na e-mailovej komunikácií Vám bude poskytnuté prípadné info

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - základy
Microsoft Outlook - základy
Microsoft Word - základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

-Práca je vhodná pre uchádzača, ktorému dlhodobo vyhovuje práca v nočných hodinách a nerobí mu problém pracovať v chladnom prostredí.
- prax nie je podmienkou, len výhodou
- znalosti s pracou na VZV výhodou

Mladá perspektívna spoločnosť zaoberajúca sa dovozom ovocia a zeleniny do gastronomických zariadení. Materská firma sa nachádza v Českej republike. Na našom SR území pôsobíme 3 roky s vlastným skladom, pričom dosahujeme rýchly rast.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Regionall Express SK s.r.o.
Wolkrova 21
851 01 Bratislava
ID: 3417870   Dátum zverejnenia: 12.6.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   480 + príplatok 500,-€ netto + príplatky za soboty