Vodič dodávky do 3,5t

REGIONALL EXPRESS SK, s. r. o.

Miesto práce
Bratislavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
od 16.04.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
580€ + odmeny 333€ ( 800€ netto) príplatky za sviatky, príplatky za soboty

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- rozvoz tovaru na dodávke s nosnosťou do 3,5 tony, zásobovanie gastro zariadení
- práca a zodpovednosť za tovar
- nakladanie tovaru v sklade a vykladanie na prevádzke
- dodržiavanie časových intervalov pri rozvoze tovaru
- starostlivosť o pridelené vozidlo
- práca s financiami a s tým spojená zodpovednosť
- spoločnosť má prevádzku na ulici Račianska 92, Bratislava

zamestnanecká zľava na ponúkaný sortiment, gastro lístky, práca v mladom kolektíve v rýchlo rastúcej firme, príplatky za prácu v sobotu

Informácie o výberovom konaní

svoje životopisy zasielajte na mail:
szimeth@re-ex.sk alebo telefonicky na 0948945863

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Hľadáme zodpovedných a flexibilných kandidátov na dlhodobú spoluprácu.
Práca si vyžaduje vyššiu fyzickú zdatnosť a vodičský preukaz typu B.
Prax vo vedení dodávky výhodou
Ochota pracovať, zručnosť
- korektnosť, spoľahlivosť
- výborné orientačné schopnosti
- používanie navigácie podmienkou

Mladá perspektívna spoločnosť zaoberajúca sa dovozom ovocia a zeleniny do gastro prevádzok. Materská firma sa nachádza v Českej republike. Na našom SR území pôsobíme 3 roky.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Regionall Express SK s.r.o.
Wolkrova 21
851 01 Bratislava

Kontakt

ID: 3121578   Dátum zverejnenia: 17.9.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   580€ + odmeny 333€ ( 800€ netto) príplatky za sviatky, príplatky za soboty