Fraud Risk Analytik / Špecialista predchádzania podvodom

Miesto práce
Námestie Mateja Korvína 1, Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Fraud Risk Analytik monitoruje podozrivé kartové transakcie:

- Uplatňuje risk opatrenia podľa stanovených pravidiel
- Analyzuje nálezy podozrivých aktivít
- Komunikuje s kartovými spoločnosťami VISA, MasterCard, DCI, s pobočkami, ddeleniami RPC, s domácimi a zahraničnými bankami
- Sleduje notifikácie a následne eskaluje zodpovednému kolegovi / teamu
- Kontroluje výsledky behu automatizovaných procesov
- Po zaučení práca na 12-hodinové zmeny (denné a nočné vrátane víkendov a sviatkov, štandardný režim je 2x denná, 2x nočná, 4 dni voľno)

950 EUR/mesiacminimum 950 € (priemerný plat zahŕňajúci zmenové príplatky a nadčasy je cca 1400 €) + fixné príplatky dvakrát ročne + bonus

Stabilné zázemie v medzinárodnej expandujúcej spoločnosti v rámci jednej z najsilnejších bankových skupín v strednej a východnej Európe:

Atraktívny systém benefitov:
- Dni dovolenky nad rámec zákona
- 3 sick days
- Chutná káva a pravidelné ovocné dni
- Príspevok na DDS (3. pilier)
- Príspevok na MultiSport kartu
- a veľa ďalších

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Ochota pracovať na zmeny
- Skúsenosti s prácou v call centre alebo na front office sú výhodou
- Dôslednosť a zodpovednosť
- Zmysel pre dodržiavanie pravidiel
- Flexibilita
- MS Excel
- Zmysel pre detail
- Tímový hráč

Established in 2000 as a division of Tatra banka, Raiffeisen Processing Centre (RPC) is a shared service centre of Raiffeisen Bank International (RBI).
In 2008, we evolved into a separate company, solidifying our position as a strategic hub for centralizing the group's card payment operations with specialization in card issuing, acquiring, fraud risk monitoring, and digital payments.
We bring fresh, innovative payment technologies across the European region, which guarantees our employees to be part of many exciting projects in multiple CEE countries.
Besides Tatra banka in Slovakia and UBB in Bulgaria, we are proud to have among our clients Raiffeisen banks from Austria, Albania, Czech Republic, Croatia, Romania, Hungary, Serbia, Ukraine, and Kosovo, which makes us one of the largest processing companies in the region.
Come be a part of RPC as we shape the future of payment technology! If you're passionate about innovation and want to join a collaborative and international team, we'd love to have you with us.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Zuzana Kotrbová
E-mail: poslať životopis
ID: 1945677  Dátum zverejnenia: 4.1.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 950 EUR/mesiac