Produktový manažér - senior

REGION LIPTOV

Miesto práce
Liptovský Mikuláš
Termín nástupu
1.12.2019
1 100 - 1 200 EUR/mesiacZákladná mzda od 825 eur v hrubom, k tomu prislúcha pohyblivá zložka mzdy, mimoriadne odmeny a koncoročné odmeny v závislosti od dosiahnutých výsledkov.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Eventový manažér – koordinátor
• Spolupracuje pri tvorbe konceptu podujatí Liptovfest, Otvorenie zimnej/letnej turistickej sezóny
• Zodpovedá za prípravu a organizáciu podujatí
• Spolupracuje s agentúrami, ktoré zabezpečujú organizačné a technické zabezpečenie počas eventov
• Spolupracuje pri príprave marketingu podujatí (príprava vizuálov, propagačných materiálov, reklamy)
• Pripravuje a kontroluje rozpočet podujatia, pripravuje vyhodnotenie podujatia, návrhy na zlepšenia pre nasledujúce obdobie

Manažment projektu Liptov Region Card (LRC):
• Pravidelne vyhodnocuje výkony projektu LRC týždenne a po skončení sezóny, navrhuje opatrenia na zlepšenie výkonnosti systému,
• Vytvorenie konceptu produktu, prezentácia pre akceptačné miesta, tvorba produktu a sprievodcu k LRC v spolupráci s junior produkt manažérom
• Tvorba vernostného programu, motivačný mechanizmus využívania LRC
• Metodicky riadi junior produkt manažéra LRC, kontroluje jeho činnosť
• Pripravuje prezentáciu ponuky LRC na leto a zimu pre ubytovateľov,
• Zabezpečuje marketing projektu LRC, prezentáciu produktu karty aby sa zvýšili výkon projektu
• Zabezpečuje kontrolu denných a mesačných uzávierok predaja LRC

Manažment projektu Centrálny rezervačný systém regiónu Liptov:
• Zabezpečuje pravidelné hodnotenie výkonnosti projektu, navrhuje a realizuje plán zlepšení projektu aby sa zvýšila jeho výkonnosť a aby bol produkt užívateľsky priateľský
• Metodicky riadi špecialistu pre manažéra pre on-line a junior produkt manažéra pre CRS a kontroluje ich činnosť.

Marketing a on-line marketing :
• Zodpovedá za prípravu propagačných a prezentačných materiálov a predmetov.
• Zabezpečuje zber informácií a komunikáciu na facebookovom profile.

Vedenie korporátnej agendy združenia:
• Zabezpečuje prípravu a distribúciu pozvánok na členské schôdze, valné zhromaždenie oblastnej organizácie, schôdze predstavenstva a dozornej rady, pomocnú administratívu a mailovú komunikáciu s členmi.
• Spolupracuje pri príprave materiálov na rokovanie predstavenstva, dozornej rady, členskej schôdze a valného zhromaždenia.
• Zúčastňuje sa a pripravuje zápisy zo stretnutí expertnej skupiny, predstavenstva, členských schôdzí, valných zhromaždení a dozorných rád.
• Komunikuje s kompetentnými orgánmi a zabezpečuje všetky úkony súvisiace s registráciou zmien stanov, zmien štatutárov, členov orgánov organizácií a údajov evidovaných v zozname Partnerov verejného sektora ap.
• Spolupracuje pri príprave Správy o činnosti Klastra LIPTOV a OOCR REGION LIPTOV.
• Dohliada na dodržiavanie postupov smerníc pre manipuláciu s tovarom, smernice pre hotovostné platby a manipuláciu s pokladňou.
• Zabezpečuje zber štatistík o návštevnosti regiónu, pripravuje správu o návštevnosti regiónu kvartálne a ročne.

Príležitosť pre personálny rast a osobnostný rozvoj.
Práca v mladom kolektíve na rozvoji destinačného manažmentu regiónu Liptov.
Možnosť rozvíjania odborných znalostí.
Sociálny program pre zamestnancov.

Informácie o výberovom konaní

Zastupovanie počas materskej dovolenky na 2 roky.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

VŠ, cestovný ruch, marketing

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Výborné organizačné a komunikačné schopnosti, precíznosť, zodpovedný prístup k práci, zmysel pre detail, samostatnosť.
Praktické skúsenosti v oblasti marketingu, cestovného ruchu, organizácie eventov a destinačného manažmentu.
Schopnosť pracovať v tíme, spolupracovať.
Iniciatívnosť, aktívne hľadanie riešení.
Schopnosť učiť sa a napredovať.
Flexibilita a lojalita.
Znalosť ponuky regiónu v cestovnom ruchu.

Sme Oblastná organizácia cestovného ruchu REGION LIPTOV, ktorej hlavným cieľom je propagácia regiónu Liptov a rozvoj cestovného ruchu v regióne. Ako organizácia destinačného manažmentu sa venujeme spoločnému marketingu regiónu na domácich aj zahraničných trhoch. Našimi členmi sú samosprávy ako aj najväčšie podnikateľské subjekty v oblasti CR v regióne. Spoločne vystupujeme pod identitou VisitLiptov. Viac o nás sa dozvieš na www.visitliptov.sk alebo na profiloch VisitLiptov.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3768192  Dátum zverejnenia: 20.9.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 100 - 1 200 EUR/mesiacZákladná mzda od 825 eur v hrubom, k tomu prislúcha pohyblivá zložka mzdy, mimoriadne odmeny a koncoročné odmeny v závislosti od dosiahnutých výsledkov.