Manažér rozpočtu a projekt manažér junior

REGION LIPTOV

Miesto práce
Štúrova 1989/42, Liptovský Mikuláš
Termín nástupu
1.7.2019
Mzda v skúšobnej dobe 750 eur (brutto). Po zapracovaní plus odmeny na základe výsledkov, ročné odmeny.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Manažment rozpočtu:
Spolupracuje pri príprave rozpočtu organizácie v súlade s rozpočtovými pravidlami.
Zodpovedá za sledovanie čerpania rozpočtu prostriedkov oblastnej organizácie, informuje o výške vyčerpaných prostriedkov, pripravuje odhady čerpania zdrojov, navrhuje zmeny čerpania rozpočtu, v prípade očakávaného prečerpania vopred informuje riaditeľa.
Zabezpečuje verejné obstarávanie služieb a tovarov podľa zákona o verejnom obstarávaní.
Spolupracuje na tvorbe smernice na obeh dokladov a zodpovedá za jej dodržiavanie.
Zodpovedá za prípravu objednávok podľa požiadaviek v súlade so schváleným rozpočtom, projektom na získanie dotácie a smernicou pre verejné obstarávanie.
Zodpovedá za príjem a evidenciu faktúr a overenie faktúr zodpovednými zamestnancami.
Pripravuje podklady a spoluzodpovedá za finančné vyúčtovanie dotácie v zmysle Zákona o podpore rozvoja CR a dokladovanie aktivít hradených z dotácie.

Príprava eventov, propagácia a prezentácia regiónu Liptov:
Podieľa sa na príprave a organizácii podujatí, technicko – organizačnom zabezpečení eventov, podľa podkladov pripravuje rozpočet eventov, súhlasy orgánov a technicko-organizačné zabezpečenie v súlade s platnou legislatívou.
Zodpovedá za prezentáciu regiónu Liptov na podujatiach konaných v regióne Liptov v súlade so schváleným plánom.
Zabezpečuje prezentáciu značky Liptov na vybraných veľtrhoch, výstavách a prezentáciách cestovného ruchu doma aj v zahraničí v súlade so schváleným plánom a podľa potreby sa prezentácií aj aktívne účastní regiónu Liptov.

Manažment projektov:
Spolupracuje pri príprave projektu: príprava grafikonu SKI & AQUA BUSU tak, aby bola zabezpečená maximálna efektívnosť liniek, príprava grafických výstupov pre jednotlivé zástavky, tak aby bola zabezpečená prehľadnosť výstupov pre klientov.
Pripravuje rozpočet nákladov na SKI & AQUA BUS, výpočet nákladov na jednotlivé linky, zabezpečuje sledovanie nákladov na jednotlivé linky, v prípade možného prečerpania včas informuje projektového manažéra SKI & AQUA BUS a riaditeľa.
Zabezpečuje sledovanie využívania jednotlivých liniek a spojov SKI & AQUA BUSU, pripravuje podklady na vyhodnotenie projektu.
Je členom tímu pre projekt SKI & AQUA BUS, navrhuje zlepšenia regionálnej dopravy a realizuje úlohy súvisiace s prípravou a realizáciou projektu.

Práca v mladom kolektíve v oblasti cestovného ruchu
Možnosť rozvíjania odborných znalostí.
Sociálny program pre zamestnancov.

V prípade, že Vás naša ponuka oslovila posielajte nám Vaše životopisy na nižšie uvedený mail.

U všetkých dokumentov zasielaných našej spoločnosti uvádzajte prosím súhlas so spracovaním osobných údajov.
Upozornenie:
V zmysle § 11 zákona č.122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov uvedených v životopise a motivačnom liste spoločnosťou REGION LIPTOV. Som si vedomý/á, že informácie, ktoré poskytujem týkajúce sa aj zobrazenia fotografie, patria do Osobitnej kategórie osobných údajov. Čestne vyhlasujem, že všetky uvedené informácie sú pravdivé a poskytnutie údajov je dobrovoľné na základe vlastného rozhodnutia. Tieto údaje môžu byť spracované výlučne pre účely nájdenia vhodného zamestnania a pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie. Súhlas je daný na dobu určitú po dobu 3 rokov, ktorý je možné kedykoľvek písomne odvolať. Po období 3 rokov budú údaje anonymizované a ďalej využívané výlučne na štatistické účely. Mám právo na opravu nesprávnych, neúplných, neaktuálnych osobných údajov a ďalšie práva uvedené v § 28 cit. zákona

V prípade veľkého počtu žiadostí nebude možné odpovedať všetkým uchádzačom. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov za účelom osobného pohovoru.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

VŠ, ekonomický odbor, projektový manažment, cestovný ruch

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Organizačné schopnosti, precíznosť, zodpovedný prístup k práci, zmysel pre detail, samostatnosť.
Schopnosť pracovať v tíme, spolupracovať.
Iniciatívnosť, aktívne hľadanie riešení.
Schopnosť učiť sa a napredovať.
Výborné komunikačné schopnosti.
Flexibilita a lojalita
Znalosť ponuky regiónu v cestovnom ruchu

Sme Oblastná organizácia cestovného ruchu REGION LIPTOV, ktorej hlavným cieľom je propagácia regiónu Liptov a rozvoj cestovného ruchu v regióne. Ako organizácia destinačného manažmentu sa venujeme spoločnému marketingu regiónu na domácich aj zahraničných trhoch. Našimi členmi sú samosprávy ako aj najväčšie podnikateľské subjekty v oblasti CR v regióne. Spoločne vystupujeme pod identitou VisitLiptov. Viac o nás sa dozvieš na www.visitliptov.sk alebo na profiloch VisitLiptov.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3618777  Dátum zverejnenia: 10.6.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Mzda v skúšobnej dobe 750 eur (brutto). Po zapracovaní plus odmeny na základe výsledkov, ročné odmeny.