Reagujte bez životopisu

Rozbehni svoju kariéru ako stevard/ka na koľajniciach

RegioJet a.s.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na čo sa u nás môžeš tešiť:

Nástupné miesto: Bratislava. Ubytovanie pre dochádzajúcich, nieposkytujeme.

  • Ponúkame trvalý pracovný pomer aj brigádu.
  • Po nástupe máme pripravené vzdelávanie trvajúce 1-2 mesiace, aby ste získali všetky potrebné zručnosti a znalosti.
  • Mzda je 25.000 Kč (1000 €) a viac pri nástupe, po skušobnej dobe 35.000 Kč (1400 €) + 4.500 - 6.000 Kč čistého za cestovné náhrady.
  • Polročné odmeny do výšky 30 tis.CZK, priemerná mzda sa tým navýši viac ako 40 tisíc (1600 €).
  • Práca v turnuse: 2 dni práca (spánok mimo domov s kolegami na služobných bytoch) a 2 dni voľna.
  • 5 týždňov dovolenky a ďalšie zaujímavé zamestnanecké benefity.

Pracovná náplň:

  • Budeš súčasťou posádky vlaku a zaisťovať pohodovú cestu.
  • Budeš predávať občerstvenie a pomáhať našim cestujúcim.
  • Budeš jazdiť so skvelou partiou ľudí.
  • Touto pozíciou to nekončí! - V RegioJete môžeš naštartovať svoju kariéru.

Na tejto pozícii môžete pracovať, ak:

  • Plnoletosť je podmienkou.
  • Základná znalosť angličtiny je nutná,
  • Nie je vyžadovaná prax, aj keď predchádzajúce skúsenosti v pohostinstve sú výhodou.
  • Požadujeme schopnosť pracovať v turnusovom režime, ktorý zahŕňa 2 dni na služobnej ceste. Pracovná doba, začína skoro ráno a končí neskoro večer, dojazd zo vzdialenejších miest je problematický.
  • Dobré komunikačné zručnosti a príjemné vystupovanie a ochotu pracovať v tíme a prispieť k bezpečnej a pohodlnej atmosfére pre našich zákazníkov.

Poznámka: Vzhľadom na druh práce je vyžadované splnenie zdravotnej spôsobilosti osôb, podľa Vyhlášky č. 101/1995 Zb. Ministerstva dopravy ČR.

Zaujala ťa táto pozícia?

Pokiaľ sa cítite pripravení na novú výzvu a chcete sa stať súčasťou nášho tímu, neváhajte nám napísať.
Životopis nám zašlitě pomocou tlačidla odpovedať v spodnej časti tejto stránky pod informáciami o pozícii.
Tešíme sa na vás!

Zahraničné pracovné cesty
Príspevok na dovolenku
Vzdelávacie kurzy, školenia
Firemné akcie
Stravné lístky/príspevok na stravovanie
Bonusy/prémia
Dovolenka 5 týždňov
Príspevok na dôchodkové/životné pripoistenie
Príspevok na šport/kultúru/voľný čas
Kafetéria
Zľava na firemné produkty/služby

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Inzerujúca spoločnosť

Kontakt

Kontaktná osoba: Eva Wolná
Tel.: +420 602 699 710
E-mail: poslať životopis