Stevard/ka vo vlaku z Bratislavy

RegioJet a.s.

Místo práce
Bratislava, Slovenská republika
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
1 000 - 1 500 EUR/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pracovná náplň:

  • Budeš súčasťou posádky vlaku a zaisťovať pohodovú cestu.
  • Budeš predávať občerstvenie a pomáhať našim cestujúcim.
  • Budeš jazdiť so skvelou partou ľudí.
  • Touto pozíciou to nekončí! - V RegioJete môžeš naštartovať svoju kariéru.

Na tejto pozícii môžete pracovať, ak:

  • Si plnoletý/á.
  • Rád/a se učíš novým veciam.
  • Vieš, že vlaky jezdia v piatky aj sviatky.
  • Žiješ v Bratislave, alebo v blízkom okolí.
  • Nevadí ti, že niektoré dni nespíš doma.
  • Dohovoríš sa slovensky a anglicky (podmienka).
  • Pokiaľ máš skúsenosť s pohostínstvom je to veľká výhoda.
  • Vieš, že každý môže mať zlý deň, ale s úsmevom ide všetko lepšie.
  • Nemáš žiadne väčšie zdravotné obmedzenie, ktoré ti môže bránit vo výkone práce.

Na tejto pozícii Vám ponúkame:

  • Nástupné miesto: Bratislava.
  • Nehodíme ťa do vody. Zaškolenie prebieha so skúsenými internými lektormi.
  • Práca v turnusovom režime s prespávaním MIMO DOMOV, jazdíš po celej SK a ČR so svojím teamom.
  • Mzda je 1000 € a viac pri nástupe, po skušobnej dobe až do výšky 1500 € a viac.
  • Polročné odmeny do výšky 30 tis.CZK.
  • 5 týždňov dovolenky a ďalšie zaujímavé zamestnanecké benefity.
  • Cestovanie bude zážitok nie len pre cestujúcich , ale aj pre teba. Nečaká ťa žiadna rutina.

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano
ID: 4586475  Dátum zverejnenia: 25.5.2023  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/měsíc