Brigáda Regiojet a.s. | Predajca cestovných služieb - Košice hl.st.

RegioJet a.s.

Miesto práce
Košice
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
4,5 EUR/hod.+ 0 - 25€ osobné hodnotenie/mesačne + príplatky za prácu cez víkendy a sviatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

RegioJet rastie závratnou rýchlosťou a preto neustále hľadáme nových kolegov, ktorí rozšíria naše rady. Momentálne posilujeme tím predajcov cestovných služieb, ktorí sa okrem iného starajú aj o to, aby si naši cestujúci mali možnosť zakúpiť lístok na naše žlté linky!

Čo Ťa u nás čaká?
*predávanie cestovných lístkov (vnútroštátne a medzinárodné),
*predaj doplnkových cestovných služieb,
*profesionálna komunikácia so zákazníkmi,
*práca s rezervačnými systémami spoločnosti,
*vedenie pokladne v eurách,
*pravidelné zmeny cez víkendy; 6:00 - 10:00 a 16:00 - 22:00 hod.
*záskok za PN, dovolenku cez týždeň

*zázemie silnej a stabilnej spoločnosti,
*príjemný pracovný kolektív,
*práca v centre Košic,
*dlhodobá spolupráca

Informácie o výberovom konaní

Zaujala Ťa táto pozícia?
V tom prípade neváhaj a daj nám o sebe vedieť!
Životopis nám zašli pomocou tlačidla odpovedať v spodnej časti tejto stránky.
Tešíme sa na Teba!

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Cestovné kancelárie

RegioJet a.s. je dcérska spoločnosť holdingu STUDENT AGENCY, prevádzkovateľa vlakových liniek, ktoré sú synonymom moderného štýlu cestovania s dôrazom na komfort, kvalitu a bezpečnosť za výhodných cenových podmienok.
Chcete byť súčasťou sveta žltých vlakov? Meňte spoločne s nami cestovanie na zážitok!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Na túto pracovnú pozíciu sa hodíš, ak:

*dokážeš efektívne komunikovať so zákazníkmi,
*máš reprezentatívne vystupovanie a zmysel pre profesionálny zákaznícky servis,
*si samostatný a proaktívny,
*si prirodzene usmievavý a máš pozitívny prístup,
*ovládaš prácu s PC,
*dokážeš zákazníka obslúžiť aj v anglickom jazyku

RegioJet a.s. je česko-slovenská spoločnosť, ktorá je synonymom moderného štýlu cestovania s dôrazom na komfort, kvalitu a bezpečnosť za výhodných cenových podmienok. Sme firma, ktorá si už od roku 1993 kladie za cieľ byť vo svojom odbore najlepšia. Vďaka poskytovaniu služieb na vysokej úrovni, profesionalite a zavádzaniu nových trendov v cestovaní a vzdelávaní, sa nám to darí.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 4362936  Dátum zverejnenia: 14.12.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 4,5 EUR/hod.