Teamleader vo vlaku Regiojet z Košic

RegioJet a.s.

Miesto práce
Slovensko, Česko, Rakúsko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
ihneď, prípadne dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
od 850/brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čo u nás budete robiť?
*na tejto pozícii budete zodpovedný za sprevádzanie vlakov osobnej dopravy v zmysle platných predpisov, zúčastňovanie sa na výprave vlaku, skúške brzdy, posune, vyhotovovanie vlakovej dokumentácie
*Vašou úlohou bude odbavenie cestujúcich, kontrola cestovných dokladov, podávanie informácií počas cesty a starostlivosť o príjemné prostredie vo vlaku
*ďalej budete poskytovať klientský servis pre cestujúcich
*nástupné miesto výkonu práce: Košice
*pracuje sa nerovnomerne (po-ne, sviatky)
*nástup je možný ihneď

*zamestnanie v prosperujúcej a dynamickej spoločnosti
*možnosť realizovať sa a získať skúsenosti v kontakte so zákazníkom
*zaujímavé finančné ohodnotenie
*príjemné a moderné pracovné prostredie
*adaptačný proces vedený skúsenými lektormi
*zamestnanecké benefity

V prípade Vášho záujmu o túto pozíciu nám zašlite sprievodný dopis a životopis s fotografiou. Personálne oddelenie Vás bude kontaktovať na základe predvýberu z došlých životopisov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

RegioJet a.s. je dcérska spoločnosť holdingu STUDENT AGENCY, prevádzkovateľa vlakových liniek, ktoré sú synonymom moderného štýlu cestovania s dôrazom na komfort, kvalitu a bezpečnosť za výhodných cenových podmienok. Snažíme sa o zmenu súčasnej neradostnej situácie v železničnej doprave.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

*príjemnú, komunikatívnu osobnosť s reprezentatívnym vystupovaním
*časovo flexibilného a ochotného človeka, ktorému nevadí pracovať počas víkendov a sviatkov

RegioJet a.s. je česko-slovenská spoločnosť, ktorá je synonymom moderného štýlu cestovania s dôrazom na komfort, kvalitu a bezpečnosť za výhodných cenových podmienok. Sme firma, ktorá si už od roku 1993 kladie za cieľ byť vo svojom odbore najlepšia. Vďaka poskytovaniu služieb na vysokej úrovni, profesionalite a zavádzaniu nových trendov v cestovaní a vzdelávaní, sa nám to darí.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 3798670  Dátum zverejnenia: 29.10.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 850/brutto