Vodič autobusu RegioJet (Nitra - Bratislava)

RegioJet a.s.

Miesto práce
Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
15.2.2020
Mzdové podmienky (brutto)
12,8 EUR/hod.* jedná sa o úkolovú mzda za absolvovanie jednotlivej jazdy

POPIS PRACOVNEJ POZÍCIE

Vašou pracovnou náplňou bude:
  • preprava osôb na linke Nitra - Bratislava
  • vedenie zvereného vozidla a poskytovanie služieb
  • starostlivosť o čistotu a bežnú údržbu vozidla
  • výdaj cestovných lístkov a príjem hotovosti
  • nástupné miesto: Nitra

OČAKÁVAME

Na tejto pozícii od Vás požadujeme:
  • vodičský preukaz sk. D
  • kartu vodiča na digitálny tachograf
  • platný doklad o psychickej a zdravotnej spôsobilosti na výkon práce vodiča autobusu
  • kvalifikačnú kartu vodiča
  • čistý výpis z evidenčnej karty vodiča
  • min 2 roky prax v autobusovej doprave
  • trestnú bezúhonnosť
  • časovú flexibilitu, spoľahlivosť

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

D

Požadovaná prax

2

Počet rokov praxe

2

PONÚKAME

Na tejto pozícii Vám ponúkame:
  • prácu na skrátený 3/4 úväzok
  • možnosť jazdiť na najmodernejších autobusoch v strednej Európe
  • príležitosť stať sa členom spoločnosti, ktorá dvíha úroveň cestovania na Slovensku
  • zaujímavú a perspektívnu prácu pre populárneho súkromného dopravcu skupiny STUDENT AGENCY
  • získanie cenných pracovných skúseností
  • stabilitu zamestnania
  • firemné benefity

INFORMÁCIE O SPOLOČNOSTI

REGIOJET je česko-slovenská spoločnosť, ktorá je synonymom moderného štýlu cestovania s dôrazom na komfort, kvalitu a bezpečnosť za výhodných cenových podmienok. Sme firma, ktorá si už od roku 1993 kladie za cieľ byť vo svojom odbore najlepšia. Vďaka poskytovaniu služieb na vysokej úrovni, profesionalite a zavádzaniu nových trendov v cestovaní a vzdelávaní, sa nám to darí.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Doprava, logistika

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Ak Vás pracovná ponuka zaujala, pošlite nám svoj štruktúrovaný životopis a krátky motivačný list, kde nás oboznámite s Vašou motiváciou spojenou s touto pracovnou pozíciou.
Na výberové konanie budú pozvaní kandidáti, ktorí úspešne prejdú predvýberom z došlých reakcií.

Adresa spoločnosti

RegioJet, a.s.
Náměstí Svobody 86/17
602 00 Brno
Česká republika

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Lucia Puškelová
Tel.: +421948787723
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 3596711  Dátum zverejnenia: 15.1.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 12,8 EUR/hod.