Skladník, technický pracovník

REGINA IMPORT, s.r.o.

Miesto práce
Podlužany
Termín nástupu
08/2020
Mzdové podmienky (brutto)
750 EUR/mesiacpo zapracovaní motivujúce osobné hodnotenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Baví ťa práca v sklade, práca s tovarom ?
U nás sa pracuje s okuliarmi a doplnkami, čo si vyžaduje precízny, systematický prístup. Je to však práca s krásnymi vecami v príjemnom prostredí. Pracujeme pondelok - piatok od 7 30 do 16 00.

Tvojou úlohou bude tovar fyzicky prijímať, ukladať, vyskladňovať, baliť, inventarizovať a udržiavať poriadok v sklade.
K tomu samozrejme patrí práca s PC, s čítačkou EAN kódov.
Príležitostne sa zúčastníš výstav, či závozov tovaru či stojanov k našim obchodným partnerom.

Ponúkame rôznorodú, pestrú, samostatnú prácu s atraktívnym sortimentom, so stabilným zázemím a priateľský kolektív.
Získaš prvotriedne zaškolenie s cieľom čo najrýchlejšie sa adaptovať do nášho systému a života. Dáme ti veľký priestor realizovať sa a ukázať čo je v tebe.

Žiadosť so životopisom prosím zasielajte e-mailom na adresu [email protected], predmet správy formulujte do tvaru "meno uchádzača; SKLAD"
Ďakujeme za záujem a tešíme sa na vaše reakcie!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Zaujímame sa o uchádzačov so zodpovedným a samostatným prístupom k plneniu úloh, s dôrazom na dôslednosť a precíznosť a presnosť. Uvítame ak si technický typ a nie je ti cudzie logické uvažovanie.

Sme distribučná spoločnosť s dlhoročnými skúsenosťami s predajom okuliarových rámov a slnečných okuliarov svetových značiek GUESS, Guess by Marciano, GIGI, Gant, Serengeti a mnohých ďalších. Českým očným optikám sme spoľahlivým partnerom už 13 rokov. www.reginaimport.sk

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3934274  Dátum zverejnenia: 7.7.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 750 EUR/mesiac