Pracovník v očnej optike MANIA Original

REGINA IMPORT, s.r.o.

Miesto práce
Levice
Termín nástupu
09/2020
700 EUR/mesiaczákladná mzda začína na 700 € a odvíja sa od pozície, na ktorú kandidát dosahuje svojím vzdelaním, praxou a skúsenosťami pohyblivá zložka - provízny systém, odmeny za plnenie plánov prevádzky, závisí len od Vašej šikovnosti, minimálne 150 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

1. predaj sortimentu - okuliarové rámy, slnečné okuliare, doplnkový sortiment k okuliarom
2. obsluha, komunikácia a starostlivosť o zákazníka so zámerom predaja, odborné poradenstvo
3. objednávky a príjem sortimentu, jeho pútavé a estetické vystavenie
4. práca s registračnou pokladnicou a hotovosťou
5. riešenie reklamácií
6. dochádzka na pracovnú zmenu od 9.00 do 20.00, formát krátky a dlhý týždeň.

Kandidáti so vzdelaním v odbore očný optik, optometrista budú mať náplň práce určenú ich profesiou - merania ostrosti zraku, vyhotovovanie optických zákaziek a servis.

Prácou v našej spoločnosti získate zaujímavé zamestnanie v prosperujúcej a stabilnej spoločnosti, osobnostný rozvoj a pracovný postup.
Prinášame atraktivitu, módne trendy a chránime oči ľudí na Slovensku. Aj Vy sa môžete stať členom nášho profesionálneho tímu.

žiadosť spolu so životopisom posielajte e-mailom na adresu : [email protected], do predmetu správy uviesť "Vaše meno; predavač optika";

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

očný optik, optometrista

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Zaujímajú nás kandidáti so zodpovedným, aktívnym, precíznym a samostatným prístupom k práci, s príjemným vystupovaním.
Výhodou je prax v danom odbore a dosiahnuté vzdelanie, nie je však podmienkou.

Sme distribučná spoločnosť s dlhoročnými skúsenosťami s predajom okuliarových rámov a slnečných okuliarov svetových značiek GUESS, Guess by Marciano, GIGI, Gant, Serengeti a mnohých ďalších. Českým očným optikám sme spoľahlivým partnerom už 13 rokov. www.reginaimport.sk

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3871176  Dátum zverejnenia: 4.9.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 700 EUR/mesiac