Farmaceut/Farmaceutka

REGIA LC s.r.o.

Miesto práce
Lučenec
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
Dohodou
1 500 EUR/mesiacZákladná mzda brutto od 1500€. Kvartálne odmeny podľa aktuálneho obratu, vianočné odmeny, finančné bonusy pri životných udalostiach.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Láka Vás práca v rodinnej lekárni, stabilný kolektív a verní pacienti?
Máme pre Vás miesto v našom tíme.
Náplňou Vašej práce bude:
- Výdaj liekov, zdravotníckych pomôcok a doplnkového sortimentu lekárne
- Objednávanie a príjem tovaru
- Spracovanie lekárskych predpisov a poukazov pre poisťovne
- Individuálna príprava liekov
- Kontrola skladových zásob
- Vykonávanie biochemických vyšetrení (CRP)
- Poskytovanie odborného poradenstva a konzultácií

Pracovná doba je od pondelka do piatku 8:00-16:30.

- Podpora sústavného vzdelávania a špecializačného štúdia
- Úhrada poplatkov za vedenie registra a členstvo v SLeK
- Bonusy pri životných udalostiach
- Vianočný bonus

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Farmácia

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz skupiny B a ochota zástupu v pobočke lekárne (obec Mýtna) je výhodou.

REGIA LC je malá, rodinná firma prevádzkujúca lekáreň a pobočku lekárne s dlhoročnou tradíciou.
Materská lekáreň v centre Lučenca vznikla už v roku 1993 a po celú dobu existencie sú našou prioritou spokojní pacienti i zamestnanci, dobré medziľudské vzťahy a vysoká odbornosť.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Kontakt

Kontaktná osoba: PharmDr. Eva Fehérpataky Badíková
Tel.: +421908850888
E-mail: poslať životopis
ID: 4326985  Dátum zverejnenia: 2.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac